Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hónapos kiskutyának még nem...

7 hónapos kiskutyának még nem esett ki egy tejfoga sem! Probléma?!

Figyelt kérdés

Van egy 7 hónapos kiskutyám, és még nem esett ki egy tejfoga sem.Mármint, mi nem vettük észre, igaz nem nagyon engedi hogy megnézzük a fogait.Szerintem még egyáltalán nem kezdtek el kiesni.Hány hónapos korukig kell kiesniük? Baj ha ilyenkor még nem kezdtek el kiesni?!

Eddig minden kutyámnak már 5 hónapos korában kiestek, de neki nem.


2014. szept. 17. 17:42
 1/5 sippara ***** válasza:
A legnagyobb probléma az egész sztoriban az, hogy nem tudtok belenézni a szájába.
2014. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiesett az. Nem fogja maga után dobálni vagy eléd tenni, hogy "nézd itt a fogam". Általában lenyelik. Nekem egy kutyusfogam volt, ami a lasztijába ragadt bele. De ha nem tudtok belenézni akkor honnan veszed, hogy nem esett ki?
2014. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gond, ha még nem esett ki egy sem, de ha 8 hónapos koráig sem esnek ki, vidd el orvoshoz!


Viszont nem tudom elképzelni, hogy egy sem esett volna ki neki már ennyi idősen :) Valószínűleg csak nem vettétek észre. Mi is kb. vagy 4-6 db-ot találtunk meg...


Azért azt nem ártanak gyakorolni, hogy megnézhessétek a fogait, sose lehet tudni mikor kell s.o.s.-ben megnézni, kinyitni a száját....

2014. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudsz belenézni a saját kutyád szájába?:)))))))

mellesleg, biztos hogy már esett ki neki jó pár foga. én összesen hármat találtam ( kettőt én húztam ki neki ) amikor "fogzott" a kutyám.

2014. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha belenézni=kinyitni nem tudod a száját, hogy kap féreghajtót?
2014. szept. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!