Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mennyit (Ft ) kérnétek...

Ti mennyit (Ft ) kérnétek ezert? ( bővebben lent)? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Van egy hirdetés az OLX-en amibe le van írva, hogy kutyára vigyázast vállalok, jol nevelt , szobatiszta kutyára. Felhívott egy nő es kérdezte, hogy el tudnám-e vinni sétálni a 7 eves bolognese kutyáját reggel es du. , mondtam, hogy persze. Azt nem mondta, hogy meddig kell setalni vele. Azt mondta, hogy mondjak egy arat, de nem tudom mennyit szoktak kérni ilyenert . Sürgős lenne, mert holnapra beszéltük meg, hogy felhív es beszélünk

2014. okt. 13. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Budapesten 700-1000ft/ óra

Vidéken örülj ha 500 ft-ot kapsz 1 órára.


Igazából én többet mondanék és ha húzza a száját akkor picit add lejjebb.

2014. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én alkalmanként 500-at kérnék. Bár ez majdnem nulla pénz, de ha többet kérsz, akkor felmegy facebookra, ráír egy random kamaszra a kerületében, és az boldogan elvállalja majdnem semmiért. Persze ha csak nincs valamilyen állatokhoz kapcsolódó szakmád, akkor lehet valamivel több, de még így se sokkal, hiszen vannak kutyapanziók, amik vállalnak sétáltatást is.
2014. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először 2 órára kérj tőle 1200at ha az nem tetszik neki akkor vidd le ezerre. Egy órára pedig kérj el 700at.
2014. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, az lemaradt, hogy Sopronba lenne, köszi a gyors válaszokat :)
2014. okt. 13. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!