Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KUtyám rázza két napja a...

KUtyám rázza két napja a fejét/füleit. Belenéztem és átlátszó folyadék van benne. Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés
persze megy holnap dokihoz, csak addig is érdekel, volt e hasonló valakinek
2014. okt. 13. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Fültisztítóval ha megpróbálod kitisztítani az lehet addig enyhít a problémán, és megnyugszik.
2014. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem piszkálnám meg fültisztítóval, mert a kutyádnak fülgyulladása van, és fájni fog neki..
2014. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a fülében vagy a fülén a bőr és a porc között? Megdagadt az egész füle? Mert akkor vérömleny van ami pontosan a fülrázás miatt van. El kell vinni dokihoz és kiszúrja neki aztán összevarrja. Ritka az amikor felszívódik magától.
2014. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
semmiképp nem nyúlok hozzá...nincs duzzanat...belül látok átlátszó folyadékot
2014. okt. 13. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
középfülgyulladása van. Az én kutyusomnak is volt. Ne nyúlj bele, mert a kutyának fáj, és azért rázza a fejét, mert úgy érzi víz ment bele.. Az orvos majd ad fülcseppet, és azzal pár nap alatt helyrejön..
2014. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 iffy_ellentengernagy válasza:
nálam még nem volt ilyen .szerintem vidd állatorvoshoz!
2014. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
abbahagyta, de másnap voltunk dokinál...nem volt baja:)
2014. okt. 26. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!