Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Átlátszó folyadék, vöröses...

Átlátszó folyadék, vöröses foltok, égő, fájó érzés a fityma és a makk körül! Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Minap este szeretkezni akartunk a barátnőmmel mire a merevedés beállta után a fitymám erősen elkezdett fájni mintha kidörzsölődött volna valamitől (nem értem én se) és iszonyúan elkezdett fájni, ma reggel már vöröses területek is megjelentek a makkomon, enyhén volt átlátszó folyadék,bár azt szerintem betudhatjuk előváladéknak, nem tudom mi lehet a baj! Valaki? (Rendszeres nemi életet élünk 1 éve , eddig nem volt ilyen panasz)



2014. okt. 12. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, lehet begyulladt valamitől.
2014. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
irány a legközelebbi std centrum!
2014. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamo77db ***** válasza:
Nem találgatok, hanem azt tanácsolom, minél előbb lássa orvos.
2014. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen fertőzést valahol összeszedtél .Gyógyszer kell rá .
2014. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a gyors válaszokat, az a baj hogy még tanuló vagyok és erős iskolába járok ahol nagyon "veszélyes" hiányoznom, legközelebbi hétvégén tudok maximum elmenni. Egyik válasz adó írta az std centrumot, nem nagyon vagyok még tájékozódott ilyen téren milyen célt szolgál?
2014. okt. 12. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőd trippert hozott haza valakitől. Szerintem alaposan verd el mielőtt orvoshoz mész, meg utána is.
2014. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hétvégén nincs doki

std centrum pl: [link]

2014. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Elvoltam dokinál, délutáni rendelésre mentem, amit sürgősségi jelleggel szabadna csak, de miután elmagyaráztam neki a dolgokat fogadott. Ha bárkinek ilyen panasza lenne! Azonnal menjen dokihoz, én most kaptam 3 kenőcsöt és 1 lágy kapszulát. Köszönöm a válaszokat!

2014. okt. 13. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!