Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan kutyám egy 10 perce...

A kan kutyám egy 10 perce magáévá tette a párnát amit lerángatott a fotelról. Nemsokára vendégeim jönnek de kint van neki a himbi-limbije. Meddig fog kint csüngeni? Mikor húzódik vissza?

Figyelt kérdés
Eddig még soha nem csinálta, de van egy tüzelő szuka a szomszédba szóval lehet azért jött rá a kangörcs. Kicsit zavaró, hogy ott csüng kint neki megdagadva. Mikor húzódik vissza? 14 órakor vendégeim jönnek addigra jó lenne.
2014. okt. 15. 13:30
 1/10 anonim válasza:

Azóta visszahúzódott szerintem, lankadt az érdeklődése :D

Ha mégse akkor foglalkozz vele, játssz vele ami tereli a figyelmét és akkor "elmúliK"

2014. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miután elélvez, magától visszamegy.
2014. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ez telhesen normális, csak ösztön, idővel szerintem elmúik, addig próbáj minél többet foglalkozni vele!
2014. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kb annyi ideig, mintha valóban fedezett volna és összeragadtak.
2014. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Ivartalaníttasd! Legközelebb már nem a tüzelő szuka lesz a legnagyobb gond, hanem a dominancia!
2014. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Ez dominancia, nem feltétlen tüzelő szuka, persze attól nyilván túlpörög, de a párnáidat attól még nem "teheti magáévá". Ezt máskor tiltsd! Szerintem is ivartalanítsd, ha nem tenyészállat, mégis miért lenne ivaros akkor?

Ha meg egyébként ennyire zavar, hogy kilóg neki mégis miért vettél kant? Ez egy teljesen természetes dolog, nem csak akkor van kint ha szuka van a közelben nekem elhiheted. Akit ez zavar annak igen alacsony az ingerküszöbe véleményem szerint. És a vendégeidnek is ha ilyenen kiakadnak. Ez teljesen normális dolog, de a párnameghágás, na az nem.

2014. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Mert a dominanciára aztán az ivartalanítás a megoldás...

(facepalm)

2014. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem, de könnyebben kezelhető lehet tőle a kutya. Nem feltétlen megoldás. A megoldás az, ha megneveli, de ivartalanítás sem árt, ha ilyen dolgok zavarják. És ha keverék, akkor meg főleg... Még a végén egyszer nem tudja visszafogni és megvan a gond.
2014. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
IVARTALANÍTSD. Ha ilyen apró dolgok zavarnak minek vettél kan kutyát? Nekem csak 6-7 hónapos a kutyám mégis állandóan kint van neki..
2014. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért? A vendégeid még sose láttak kutyakukit? Azért a párnát ugye nem hagytad ott?

Hogy meghágja a TE cuccaidat, az dominancia probléma, nem tartja tiszteletben a dolgaidat. Örülj hogy nem téged hágott meg. Nem szabad neki az ilyesmit megengedni.

2014. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!