Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Nézelődtem ezen az oldalon és megláttam hogy raktak fel egy almot ami a 2 kedvenc kutyám keveréke,gyönyörűek a kiskutyák de az árat amit elkérnek értük az már felháborító.

Keverékér ennyit létezik ilyen?



2014. okt. 17. 12:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2014. okt. 17. 12:34
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez úgy van, hogy ha sikerül eladniuk ennyiért, akkor eladják, ha meg nem, akkor mindig egy kicsit lejjebb viszik az árat.
2014. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Ennyiért már veszel szűrt szelektált magyar fajta kutyákat... Akiknél lehet tudni mi a fajtajelleg.. Ráadásul ennek a két fajtának a jelleme önmagában is elég nehézkes.. Isten mentsen szerintem egy ilyen keveréktől :)
2014. okt. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel..

Ráadásul keverékért nem fizetünk.. Több ezer van a menhelyen. Inkább ments egyet. Rengeteg féle létezik INGYEN.

2014. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Ignoralva az arat, meg a tobbi dolgot...

Sepruvel csapkodnam meg, aki 6 hetes kutyat, macskat, vagy szobanovenyt hirdet. Komolyan. -_-

2014. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A kiskutyák valóban gyönyörűek, de nem hoznék. Ki tudja, valóban féregtelenítve, oltva adják-e őket? Odamehetsz megnézni, de könnyen rábeszélhetnek a vásárlásra.
2014. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tervezek mostanában kutyát venni,szeretek szétnézni a hirdetések közt hogy mostanában hogyan adnak el kutyát de nagyon tragikus a kilátás,se oltásuk nincsen,se törzskönyv de még a szülőknek sincs és elkérnek akkora összeget hogy egy tenyésztőnek is túlzásnak számítana.
2014. okt. 17. 13:41
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Keverék kutyánál maximum az oltás és chip árát fizetném ki, azon felül egy fillért sem adnék. És még akkor is azt mondom, hogy örüljön, hogy valaki "megszabadítja" a kölyköktől. Ha már felelőtlenül szaporít valaki legalább haszna ne legyen ezen. Nem elég a sok agyon szaporított "fajtiszta" kutya, most már tudatosan gyártják le a keverék kutyákat is?
2014. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
azért 50.000 egy tenyésztőnél még közel nem túlzás :D mudiknál puliknál az 50-70 normálnak mondható, de egy akitánál ugyan ez már inkább 150-200 ezer
2014. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem éppen arra gondoltam hogy tenyésztők olcsóbban adják hanem hogy ők is túlzásnak találják ilyen kutyáknak az eladási árát.
2014. okt. 17. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!