Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal esőbe?

Mit csináljak a kutyámmal esőbe?

Figyelt kérdés
A 6 hónapos foxim rossz mint a bűn ezért az átlagnál többet fárasztom. De esőbe is vigyem sétálni? Vagy, ha ne akkor miket csináljak vele? Van nagy udvarom, labdázni szoktam vele, meg tanítani, de neki ez nem elég. Mivel fárasszam?:)

2014. okt. 17. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
A kutyák többsége valahogy nem bánja ha esik, ha sáros lesz, stb. Öltözz vízhatlanba és mehet a mozgatás.
2014. okt. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2%
szilvásbuktát
2014. okt. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
húzd fel
2014. okt. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Az ilyen kutyáknak szoktak beszerezni egy futógépet.
2014. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm!
2014. okt. 17. 18:16
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

A sok idióta troll miért van itt?


Persze, vidd sétálni esőben is. De általában több, esetleg hosszabb tanításokkal, gyakorlásokkal, munkával otthon is egész jól le lehet fárasztani pár napra egy kutyát. Te látod, hogy mit igényel. Ha mindenképp kell a séta minden nap, akkor csak ez marad.

2014. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
a szilvás bukta néem troll de néem áam!
2014. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem az a gond, hogy nem tudom fárasztani őket, ezért én csak szimplán séta, amikor csak tudom, még esőben is, nem bánják, csak mozogjanak.


Régebben futottam az egyikkel, de nem bírtam, fulladok futásnál. Hétköznap munka mellett a napi séták, hétvégén futtattó - ott labdajátékok, de ez egyáltalán nem elég nekik. Most olvastam más kérdésnél is ezt a futópadot, lehet megpróbálom.

2014. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:)
2014. okt. 17. 22:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Én kutyám utálja az esőt, úgy jön olyankor mintha akasztani vinném :D


Vízálló kabát neked is , a kutyának is és mehet a séta! Ha nagyon esik és ő nem szereti vagy fél, akkor meg az udvaron vagy a házban taníthatod, csináltathatsz vele gyakorlatokat.

2014. okt. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!