Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon paraszt dolog felajánla...

Nagyon paraszt dolog felajánlani valakinek, hogy adok neki zacsit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a tipikus "élő fába is belekötök" fajta, de mikor valaki a legkisebb szégyenérzet nélkül otthagyja valahol a kutyaszart, az eléggé felbosszant.

Eszembe jutott már, hogy az ilyen embernek felajánlom, hogy adok neki zacsit. Én vagyok egy utolsó bunkó paraszt, vagy igazam van?


2014. okt. 19. 19:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ja és egyszer én is jártam így, hogy elfogyott, de csak egyszer. Nekem is elég ciki volt, de legalább nem ez van minden egyes alkalommal. :)
2014. okt. 19. 20:38
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan 4-5 zacsit hordok magamnál, 2 kutyával sétálok. Volt, hogy az egyik kakilt egyszer, a másik pedig 4 kis csomagban (ugye a jó dolgok sok kicsiben jönnek alapon...)! És pont elfogyott. Hát izzadtam, hogy nehogy tojjanak még egyet, de szerencsére nem.


Viszont nálunk van egy olyan rész, ahol nem szedem fel. Ugyanis van egy nagyon-nagyon hosszú utca, ahol rengeteg kutyás megy (mert arra van a rét/erdő), és egy db szemetes sincs. Megkérdeztem az önkormányzattól, miért nincs kuka, erre azt felelték, hogy már rég akartak kitenni, de a lakók nem akarják, hogy a házuk előtt szemetes legyen. Hát ezzel már nem tudok mit kezdeni.

2014. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem ėrdekel,hány kuka van,senki ne hagyja a szarát sehol.Nagy élmény mondhatom,mások után szedni a házam elől,amit otthagynak.Nem bunkó dolog felkínálni a zacsit,de van olyan,aki lecsap érte,úgyhogy nem árt szelektálni,jó esetben is sértődés lehet belőle.Nálam már fogyott ki,kértem,nem ėreztem cikinek,azt már inkább,ha ott kellett volna hagynom.
2014. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!