Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a történetről? Engem nagyon felidegesített.

Figyelt kérdés

Ha nem a saját fülemmel hallom, el sem hiszem!!

Van egy lány a suliban, kb fél éve kapott egy yorkit, fajtamentőktől hozták el a szülei. Csütörtökön mesélte, hogy sétáltatta a kutyát, és oda ment hozzá egy pasi, és elkezdett neki áradozni, hogy milyen szép kutya, és hogy pont most akar a lányának ilyet venni, és hogy 10ezerért megvenné, a lány belement és most tökre örül, mert tudott venni magának egy "szupcsi telcsit". -.-" Mivel a kutya szuka, szerintem tuti hogy az a pasi szaporító volt, és most valahol sz@rrá elletik szerencsétlent. :( Annyira felidegesített, hogy majdnem neki estem. Nekem is fajta mentett kutyim van, és semmi pénzért nem adnám oda senkinek, főleg nem egy idegennek, akiről azt se tudom kicsoda-micsoda. :@

Titeket is ennyire felidegesítenek az ilyen emberek, vagy csak én húztam fel ennyire magam??


2010. jan. 24. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. Az ilyen embernek meg mi a csudának kutya? Nem értem egyszerűen.
2010. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez undorító... Nem is tudok mit mondani. Én a saját anyám szétszedem ha viccből azt mondja, hogy adjam oda az egyik kutyám neki és akkor az enyém lehet az ő kutyája, vagy hogy majd az én macskámat viszi az új házába! :@
2010. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem is felidegesít:@:@
2010. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jézusisten... Ez felér az állatkínzással. Legalább a szülei jól felpofozták volna!

GRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ez a lány egy lelketlen, undorító féreg. Nem ember, hanem féreg :@ Mégis hogy lehet eladni egy élő, érző lényt egy vadidegen embernek. Szegény kiskutya. Remélem nem bántják. Ezen most nagyon felhúztam magamat, hogy lehetnek ennyire undorító lények. (az ilyeneket nem lehet embernek nevezni, boccs). Egyébként nem tudod véletlenül hogy hány éves ez a lány? Csak úgy érdekel. És vajon mit szólhatnak a szülei? Jézusom... :@
2010. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk 10.000 forintért nem tudom milyen szuper telcsit lehet venni.

Amúgy meg , aki fajtamentéstől hoz el kutyát, vagy akár menhelyről alá kell írnia egy szerződést , mely szerint harmadik félnek nem adgatja át. Mivel ő kiskorú nem fogadhatta örökbe a kutyát. Csak a szülei. Ezenkívűl a fajtamentések ivartalanítva adnak ki kutyát.

Szerintem a lány hantázik.

Ha igaz a történet akkor egy szemét. De az illető nem tudja elletni az biztos.

2010. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos fajtamentőktől volt szegény kutyus? Vagy csak fel akart vágni, hogy "hah, megmentettünk egy kis yorkit, milyen menők vagyunk", közben meg nem is és szülőképes lehet szerencsétlen.
2010. jan. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
18:52-es, remélem igazad van, és csak hazudik.
2010. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért az csak feltűnne valakinek, hogy ezt mondta, közben mégis megvan a kutya. Vagy a kutyát látta már valaki egyáltalán?
2010. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
tipikus példája annak, akinek a kutya egy divatkellék volt és most úgy gondolta egy telefonnal jobban viríthatna és még a probléma is kevesebb vele...
2010. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!