Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a történetről?

Figyelt kérdés

Kedves Anyu és Apu!

6 hetesen magatokhoz vettetek, sokat játszottam a gyerekekkel, és nagyon boldog voltam Veletek. Ahogy nőttem, egyre nőtt a mozgás igényem és vele együtt az étvágyam is. A gyerekek nem akartak velem játszani, ha odamentem egy simiért, sokszor még belém is rúgtak. Aztán egy nap beültettetek a kocsiba. Én olyan boldog voltam, végre hónapok óta először látok mást is a kennelen kívül. Az autópálya szélén álltunk meg. Eldobtátok a labdámat. Futottam utána, de mire visszaértem, Ti már sehol sem voltatok. Kétségbeesetten rohangáltam a kocsik között, labdával a számban. Az autósok dudáltak, de volt olyan is, aki még rá is gyorsított. Ki akartam futni az út szélére, mert nagyon féltem. Hirtelen egy hatalmas ütést éreztem az oldalamon, és többet nem tudtam felállni. Nagyon nehezen kikúsztam az út mellé. Próbáltam utánatok menni, de nem sikerült. Körülöttem minden véres volt. Fáztam, sötét volt és féltem. A labdámat még mindig fogtam, biztos voltam benne, hogy visszajöttök értem. Hiába nyüszítettem, ugattam, senki nem állt meg segíteni. Többórás fekvés után megállt mellettem valaki, nem törődve a vérrel és a sárral, betett az autóba. Egy fehér köpenyes férfi szaladt a kocsihoz, amikor megálltunk. Már csak a fejét csóválta. Új gazdám, aki 15 perce ismert, nagyon sírt és megölelt. Csak akkor engedtem el a labdámat, hogy megnyaljam a kezét, hogy azt tudjam neki mondani: "Köszönöm". Aztán elaludtam, az utolsó dolog, amit hallottam, gazdám kétségbeesett zokogása volt. Már nem félek, nem fázom és nem fáj semmim sem.

Meghaltam. Talán ha nem rágom szét a cipőket és nem eszem annyit, még mindig élhetnék..."


2010. okt. 21. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szomorú... nagyon. :(

Nekem két kutyám is van, de egyikkel sem tudnám megtenni ezt, SOHA! Az ilyen embereknek, akik erre vetemednek nincs lelkük.

2010. okt. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt már leírták előtted és elég szomorú egy történet! :( Ami a legrosszabb, hogy meg is történt! :(
2010. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos vannak ilyen emberek. Hozzám most jutott csak el ez a történet... Borzalom. Soha nem tudnám megtenni... Nekem is van egy kutyám, akit sajnos az anyukáméknál kellett hagynom, mert lakásba költöztünk, itt nem lenne mozgástere. Amikor hazamegyek a szülői házba, mindíg az első, hogy hozzá is odamegyek, de látnotok kéne a kutyaszemét, hogy mennyire fáj neki, hogy ott maradt, és nem vagyok vele annyit, mint előtte. Egyszer el is szökött, és eljött megkeresett. Amikor megtalált, úgy sírt, mint egy kisgyerek. Sajnos nem lehet itt velem, mert ez nagyobb büntetés lenne neki. Remélem megbocsájt nekem. Én nagyon szeretem, de sajnos nem jöhet ide. Remélem egyszer megérti...
2010. okt. 21. 08:26
 4/7 anonim ***** válasza:

eddig jó kedvem volt, de most folynak a könnyeim.....

nagyon felkavaró történet.

a baj az, hogy akik ezt megtették jól érzik magukat.:((

2010. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én az ilyen "embernek" azt kívánom, hogy ugyanígy tegyenek vele. Mert valójában ezek nem is emberek... állatok.
2010. okt. 21. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Bárgyú!Ki a fene gyorsít rá autópályán egy állatra?! 130al ha elkapja úgy leszáll az útról mint atom, másrészt ha 130 elütsz egy kutyát az kapásból szörnyethal. Ekkora sebességnél azért durva erők vannak, és pont az ilyen hibáktól lesz az iromány inkább nevetségesen amatőr, mint komolyan vehető.
2010. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

09:17: milyen igazad van... Sokkal ertelmesebb lenne levezetni kepletekkel hogy pontosan milyen erohatas az ami pontosan hany darabra tori a "fohos" csontjait, es hogy...

*Ironia* Idiota.

2010. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!