Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a történet...

Mit gondoltok erről a történetről? És mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, és nem rég vett (szerintem szaporítótól) egy német dogot, mert látta a Lady Gaga klippben (-.-") és nagyon megtetszett neki, de pár hete el akarta vinni menhelyre, mert "nem gondolta, hogy ekkorára nő"... Én nagyon szeretem az állatokat, és nem engedtem neki, hogy menhelyre adja, hanem befogadtam, kb 1,5 hete van nálam a kutyus, de nekem már így is van két kutyám, és egy egy szobás lakásban lakom. Szívesen megtartanám, de nem tudom mi lenne a jobb a kutyának: ha megtartanám (nem tudom mennyire van el egy ekkora kutya lakásban, persze megfelelő mozgással), vagy ha keresnék neki másik gazdit. Ti mit tennétek? Meg tartanátok? Éppen tudnám vállalni, csak erősen gondolkodom rajta, hogy mi lenne a legjobb a kutyának. Szerintetek?
2010. febr. 21. 22:13
 1/7 anonim válasza:
100%

Ha találsz neki rendes gazdát, ahol jobb körülmények közt élhet, mint nálad, akkor szerintem inkább add oda, jobb úgy a kutyának és neked is.

Amúgy ilyen embereknek [a barátnődre gondolok] nem lenne szabad engedni a kutyavásárlást.

2010. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg neki jó gazdit keresni, de ha nem találsz, szerintem jó helye van nálad. "Sok jó ember/kutya..." kis helyen is elfér!
2010. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
85%
Szerintem a barátnődnek kellene azon gondolkozni h mit csináljon a kutyussal és nem neked!!!De amúgy ha találsz neki egy olyan gazdit aki szeretni fogja és gondozni akkor ajándékozd neki!!De ha úgy érzed hogy a kutyus is szeret ott élni ahol te akkor neveld fel te!!!!!
2010. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Német dog fajtamentés,Ők segítenek megfelelő gazdit találni.
2010. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Szia!

Gondolom a kutya Dániel Lászlónétól van,papírok nélkül 20000ért.

A dog nagyon jól érzi magát lakásban,és ha van rá lehetőséged tartsd meg. Nekem 3 lányom van(kinti kutyák) imádom őket. A dog csodálatos jelleme hamar rabul ejti az ember szívét. Fantasztikus kutyák,nem lehet őket nem szeretni.

Ha mégis meg kell tőle válnod akkor a német dog fajatamentők biztosan segítenek.

www.nemetdogsos.hu

Köteles Ágnes

Telefon: 06-30-382-3280 (du. 4 után!)

E-mail: zsini78@gmail.com

2010. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd így fog gyereket is vállalni? Az is megnő!

Mért nem gondolkodott előre, nem látta a klipben, hogy mekkora a dog az emberek mellett? Durva.

Ha jól kimozgatod mindennap, nyugodtan elheverészik a lakásban, akármekkora is a kutya. Dícséretes, hogy befogadtad. Barátnőd meg szégyellje magát.

2010. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Én lehet tudnék segiteni! Milyen idős a kutya! Ha kell a segitség létszi irj privátot!!!
2010. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!