Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya nevelése? Fontos!...

Kutya nevelése? Fontos! Részletek lent!

Figyelt kérdés
A kutyám ma ellopott egy hajcsattot ès elfutott vele. Utánamentem,ès amikor kiakartam venni a szájából,odakapott a kezemhez. Èn ilyenkor egyböl megfogtam a grabancát,de megharapott..leordítottam a fejèt ès kb bedobtam az ágyába..mèg soha nem harapott meg. 1,5 èves havanese. Szerintetek mi a baj? Mièrt volt ez a reakciója? Hogyan tudnám megnevelni,hogy többè ne legyen ilyen? Lehet valami gond van a sorrenddel? Lègyszi segítsetek! Jó kutyát szeretnèk nevelni belőle. Első kutyus! Előre is köszi a válaszokat! :)

2014. okt. 21. 16:57
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen,mindig fekszed mindent,ès azokat muszáj elvennem tőle(pl lenti csont amit talál). Általában mindig eltudom venni tőle("engedd" szóval),de van amikor keveszem a szájából,ès vissza kap a tárgyra.
2014. okt. 21. 20:49
 12/14 anonim ***** válasza:

Megharap? Akkor visszkézből egy nagy taslit neki, elzavarni és leszarni (még csak rá se nézzetek) mondjuk 20 percig.


NEM elfogadható, ha egy kutya így visszaharap. Nekem gyepis keverékem van, soha nem csinált ilyet, de ha csinálna nem tenné zsebre amit kapna érte az biztos!


A kicsi kutyák egyébként alapjáraton harapósabbak :D

2014. okt. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen,megkapta a magájèt :) szerintem azèrt harapot vissza mert olyan helyen fogtam meg a grabamcát ahol fájt neki,ès vèdekezett.
2014. okt. 22. 06:49
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem fájt neki, hanem azért kapott vissza, mert úgy gondolta h neked nincs jogod megfogni a grabancát. Nem ugyanaz.
2014. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!