Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyákról milyen érdekes...

Kutyákról milyen érdekes dolgokat tudtok?

Figyelt kérdés
Szeretném ha írnátok mindenféle érdekes dolgot a kutyákról. Érzelmeik, viselkedéseik stb. Köszönöm! :)
2010. jan. 24. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég olvastam, hogy a "kutyaévek" kutyánként eltérőek, tehát a jó öreg "hétéves szabály" nem minden kutyára érvényes. Számomra ez újdonság volt.


Itt egy átszámítási grafikon emberévből kutyaévbe és fordítva: [link]

2010. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Az én fehér pulim egy kis piszok alak. Táncolni szoktunk, most a hóban, és nagyon élvezi. Meg úgy neki megy a kapunknak, amelyiken a postaládánk van, csak úgy csörömpöl, persze a járókelők legnagyobb megelégedésére. A postás kezéből kirántja a levelet, a szórólaposoktól a lapokat és behozza nekem. Nyáron meg csak úgy besétált, és feltartotta a lábát és a nappaliba lehugyozta a függönyt. Na azért kapott. Ha nem tetszik neki a kaja, megrázza a fejét. Ha felmosom a teraszt ő szinte ugatva beszél hozzám, mert megsértem a felség területét. Volt olyan is, hogy a papucsomba pisilt, mert nem tetszett neki valami. Belecsíp a bokámba,rámászik a hátamra. Hanyatt fekve várja, hogy megszeretgessem, és megvakarjam a füle tövét. Átölel a lábával, pacsit is ad. Megszoktam az orrát dögönyözni azt nagyon csípi. Senki mással nem barátságos csak velem igazán. Nagyon jó házőrzőm. Óv, véd, örül ha hazajövök, búsul amikor elmegyek, nyüszít utánam. A macskák hátgerincét szereti megropogtatni, de azok már nem is mernek erre sem járni.
2010. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kutya az orrával lát. A mi öreg, süket és rövidlátó ebünk mindent meg tud oldani, hogy kiszimatolja maga előtt az akadályokat.
2010. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!