Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnék Welsh Corgi...

Hogyan tudnék Welsh Corgi Pembrokehoz jutni?

Figyelt kérdés
Valahol Győr- Moson- Sopron megyében/közel. Nagyon szeretnék egy ilyen kutyát már az összes menhely weboldalán kerestem és rászántam magam hogy hatalmas összegekért de akkor is beszerzek eg ilyen kutyát csak nem találok.

#kutya #kiskutya #Wels Corgi Pembroke
2014. okt. 23. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2014. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Összesen két igazi kennel van az országban, akiknél kb. 2-3 évente van alom. A prembroke esetében nem ritka 1vagy 2 kölykös alom. Van, hogy 4 évig várnak a leendő gazdik egy-egy kölyökre. Van egy harmadik "alakulgató" kennel is, azt elég nehezen lehet megtalálni, de elvileg van. Tudomásom szerint egy negyedik kennel bontogatja szárnyait, talán 1 év múlva megalakul. Szóval készülj fel mert 350 és 400 ezer forint között van egy ilyen kölyök, ára, a többi felszereléséről és oltásairól stb. már nem is beszélve. Az, hogy te a megyében szeretnél, főleg menhelyen nagyon naiv elképzelés volt. Olvass utána a fajtának mielőtt ennyire beleszeretsz, és azonnal meglátod, hogy ez a "menhelyről" dolog mennyire vicces ennél a fajtánál.
2014. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem kapcsolódik szorosan a kérdéshez, de én itt Budapesten akadtam össze egy corgi tenyésztővel, állatorvosnál. Valami középkorú nőci volt, Olyan bicskanyitogató stílusa volt (egy másik kutyára tett megjegyzést), hogy el kellett számolnom 10-ig magamban, nehogy valami csúnyát válaszoljak.
2014. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nézd én utánn néztem és végső elkeseredségemben néztem meg a menhelyeket. tudom hogy drágák de ha már mondod ezeket a kenneleket esetleg a nevüket is elárulhatnád.
2014. okt. 23. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Megírtam privátban.
2014. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jövő hónapban megalakulunk, nem csak 1 év múlva, és áprilisban lesz fedeztetve a kutyusom.A többi meg majd meglepetés, hogy összejön e vagy sem.
2014. okt. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!