Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy boxer kiskutyát....

Szeretnék egy boxer kiskutyát. Mi a véleményetek erről a kutyatípusról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
14 éves koromig nagyanyáméknal volt egy pár, imádtam őket... Kicsit bolondos, de mindig jatekos. Szép, viszont nagyon nyálas. :DD
2010. jan. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! Én csak ajánlani tudom! Én karácsonyra kaptam egyet, nagyon aranyos! :D Néha porszívónak becézzük, mert olyan hangosan szuszog :D A miénk még nem nyálas :) azt hallottam, hogy a szukák nem annyira nyáladzanak. :D de ha kaját látnak.. :D
2010. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a boxerek cukorbogarak.

Ha családtagként kezelitek akkor egész életében egy bolondos kutya marad.

2010. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mozgás kell neki, bolondos, szertelen kutya ezért ajánlott a kutya suli. És mivel ő is elég divatos fajta, jó tenyésztőtöl kell venni, mert rövid orra miatt komoly baja lehet ha szaporítótol van.
2010. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hajlamosak továbbá a szív és vesebetegségre és különféle rákokra.
2010. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12:09

Igazad van, a szukánk is daganat miatt halt meg.

Fentebb írta valaki, hogy a szuka nem nyaladzik annyira, ezt en is ugy vettem észre,hogy igaz bár 2 kutyábol nem vonnék le következtetést. :D

2010. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!


Ez így van, a boxer bolondos kutya. Viszont elég nagy a mozgásigénye, amit nem egyszerű "kordában" tartani. Egyébként nagyon gyerekszerető fajta.

2010. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia,nekem is van Boxerem,nem nyáladzik,csak ha iszik,akkor se nagyon.Család,és gyerekszerető,be nem jön tőle senki,de nem azért,mert bántana,hanem a kinézete miatt.Pedig egy csupaszív fajta,keress rá bővebben.
2010. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Betegségek tekintetében minden kutya hajlamos mindenféle betegségekre. Nincs kifejezett boxer betegség, ha jó alomból megbízható helyről vásárolunk minőségi kiskutyát sok meglepetés nem érhet! Kétségkivül nagyon jó családi kutya és kiváló házörző még ha sokan ezt nem is veszik észre! Sok bokszertartó panaszkodik hogy nem jó házörzők. Ez azért lehet mert nem ugatós fajta, de jaj annak aki rossz szándékkal belép! A nyálazás az szintén tipus függő, egy jó tenyészetből való boxernek már olyan zárt a szája hogy nem szabadna neki nyálaznia. De vannak olyanok is amelyeknek ha kell ha nem lóg a cipőfüző a szája szélén :)

Sokat kell vele foglalkozni a megfelelő módszerrel akkor tényleg nem fog csalódást okozni. De még ha neveletlen marad is és rosszat csinál akkor sem tud rá haragudni az ember mert az az ártatlan bociszemek minden szívet meglágyítanak

2010. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!