Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tacskó mire jó?

A tacskó mire jó?

Figyelt kérdés
PL jelzőkutya? Gondolom házörzőnek nem valami jó :)
2014. okt. 23. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Kis kályhának jók. Ha fázol, megöleled.
2014. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

0.48 mp, 78000 találat.

nincs még internet adó, a gugli sokat segít:)

[link]

2014. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1es igen ezt tapasztaltam :D


2es mobilnetem van és fél óra mire betölti :(

2014. okt. 23. 21:27
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
A tacskók a szomszédomba meg fogja az egeret szerti a cicákat!De ha nem lenne német juhász kutya akárki be mehetne!
2014. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 KGabi0000 ***** válasza:
Nekem tacskó keverékem van,mindenre jelez és nagyon okos.Tudja ki a rossz ember és azokat megmorogja,van 2 ember,akit nagyon nem szeret,egy bácsi,akit minden kutya megugat és megmorog és egy néni a mamámék szomszédja,akit nagyon utál,de őt senki nem szereti,mindenbe beledugja az orrát és mindent tudni akar,már ahogy beszél az kiboritó.De amúgy szereti az embereket,főleg a gyereket.Bár ez az én kutyusom,és tudom,hogy nem épp a tacskó jellemzőit irtam le,de ő nem nagyon örökölte a tacskó vért.
2014. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Enyém sajnos nem fogja meg az egeret. Tegnap éjjel a patkányfogórol leette a csalit :D

Fél éves egyébként, ő is keverék.

Viszont ő a hangokra sem figyel. Éjjel amikor én hallok hangokat kintről, ő ugyanugy alszik és horkol. ez gond?

2014. okt. 23. 22:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg vadászkutya, a drótosokkal ma is sokan vadásznak, sajnos a hosszú és rövid szőrűeket én alig látom munkában. Emellett valóban remek jelző kutyák.


A keverékeket ne keverjük bele, az már más kategória.

2014. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elsősorban vadászkutya.

Nem véletlen, mert van külön nyulász tacskófajta is, és patkányfogónak is tenyésztik.

2014. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb tacskó, de még a keverékük is erősen hajlamos a rágcsáló fogásra, és elég hangos jelzőkutya.
2014. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

igen,nagyon jó jelző kutya..18 éven keresztül volt tacskóm,

előbb egy kan,aztán a lánya is 14 évig élt velünk,kár hogy nincs agépen képem róluk,nagyon szerettem őket,Tobi harapós volt,a szomszéd bejött,mert nem volt bezárva a kapu,simán elkapta a combját,rohant kifele az öreg..

ha az autókiállás miatt nyitva volt a kapu,akkor se ment ki az utcára,viszont egyszer becsattogott a templomba kb 2km volt/ utánam

Hani megfogta az egeret,vakondot kiásta,és a kiscsirkét is,meg a kisnyulat is,amelyik kiesett a ketrecből ! a hülye férjem megverte érte /nem voltam otthon/ honnan tudja,hogy ami a földön fut olyan mint az egér,az nyúl és tilos hozzá nyúlni?

viszont egy légy se repüllhetett el hang nélkül,mert ugattak nagyon...mikor több müszakba jártam dolgozni és aludnom kellett volna..hát haragudtam, mi tagadás,aztán behivtam a szobába őket,akkor csend lett,úgy tudtam aludni


na ennyi ! jó volt emlékezni rájuk !köszi

2014. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!