Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért húzza végig a fenekét a...

Miért húzza végig a fenekét a kutyám a szőnyegen? Már többször láttam nála.

Figyelt kérdés
Ártalmas ez 6 hós fiamra?
2010. jan. 25. 14:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%
szerintem törli a fenekét
2010. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
45%
szerintem csak viszket a valaga hát én a kis fiú-t nem vinném nagyon oda a szőnyeghez !
2010. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
7%

szerintem kidörzsölte a heréjét és most azért viszket neki...

gumikesztyű+bepanten...

biztos van otthon.

2010. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy férges, vagy a bűzmirigyével van gond.
2010. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is Bűzmirigy!
2010. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csinált ilyet a kutyusom, de ő mindig közvetlenül kakilás után, olyankor mikor nem tudta rendesen kinyomni szegény és a fenekében maradt a kaki. Mindig húzta a fenekét. De ha nálatok nem székelés után szokott lenni, akkor lehet azért van mert viszket neki, ez valami fertőzésre utal, vagy a bűzmirigyével van gond, esetleg férges vagy gilisztás. Szerintem vidd el állatorvoshoz, majd az megmondja hogy mi a baj.

A kisfiadat szerintem addig ne nagyon engedd a szőnyegre. Majd kérdezzétek meg az állatorvostól ha megmondta hogy mi a kutyi baja, hogy esetleg ez a gyermekre ártalmas lehet e. Remélem tudtam segíteni valamennyit!

2010. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
valószinű hogy galandféreg!
2010. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem ártana féreghajtót adni neki ( ha eddig nem kapott ), mert utalhat bélgilisztára is ez a viselkedés.
2010. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a bélgiliszta pedig átmehet az emberbe is én úgy tudom.
2010. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
64%

Vidd el állatorvos, hogy mert biztos van valami baja, vagy a bűzmirigyével vagy az is lehet, hogy férges és azért csinálja.

Egyébként mit keres a kutya a szőnyegen ahol egy 6 hós baba kúszik-mászik?

Nekem is 6 hós a fiam, de nincs kutya a házban, kint van kettő is, de be nem engedném őket. Akármit összeszedhet tőle a gyerek. Bánthatja is, féltékenységből, stb. Szóval én nem kockáztatnék, de te tudod. Én se búra alatt nevelem a fiamat, de az hogy egy légtérben legyen egy kutyával az nekem más sok. De nem vagyunk egyformák...

2010. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!