Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért húzza végig a fenekét a...

Miért húzza végig a fenekét a kutyám a szőnyegen? Már többször láttam nála.

Figyelt kérdés
Ártalmas ez 6 hós fiamra?
2010. jan. 25. 14:00
1 2 3 4
 11/31 MARIANN06 ***** válasza:
50%

Ugy tudom viszket neki mert férges.Az kialakul a kutyába akkor is ha nem engedted még ki soha életébe.

A kutyába is vannak baktériumok férgek.Ezért undoritó ha egy pici babával van 1 lakásba.Még meg is nyalja a gyereket amikor nem látod és elkaphatja a férges betegséget.Gyerek -Vagy kutya.Te döntesz vagy ha mindkettö: takarits sokat.Szerintem a gyerek fontosabb 1 kutyánál ,az az udvaron is elfér ahová valo.

2010. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
53%
Férges vidd el állatorvoshoz!így csak bacikat terjeszt!
2010. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
43%
Bűzmirigy. Nyomkodni kell neki, mármint a gazdinak - az orvos is ezt mondja majd.
2010. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
77%
Férges!!és a babád elkaphatja,nagyon vigyázz rá!!
2010. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
71%

Off: Én is pici koromtól kezdve kutyákkal laktam egy lakásban. Imádtam velük játszani, 2-3 évesen már kergettem őket. Nem lett semmi bajom. Mióta tud mászni a kisbabám, azóta a kutyát kergeti. Semmi baja nem lett tőle.

Séta után megmossuk a kutya lábait és a fenekét.

Azért mert máshogy gondolkozik a kérdező, még nem kell azt mondani neki, hogy ez undorító. Meg hogy válasszon, kutya vagy gyerek.

2010. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vidd el állatorvoshoz, nézze meg a bűzmirigyét, kérj neki féreghajtót, ha férges, az kihajtja... ha férges lenne, és a pici babával kontaktusba van, akkor őt is vidd el a gyerekorvoshoz, kap ő is gyógyszert..... nem olyan nagy tragédia ez, hogy ki kellene rakni a kutyát! aztán lehet, hogy csak kakis maradt, és azt próbálja letisztítani..
2010. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
15%
Az igényesség...
2010. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
93%

nekünk még mindig szokta ezt csinálni a kutyánk. vagy az, hogy viszket neki a feneke (calljuk be nekünk is szokott :D)

vagy az, hogy törli a fenekét, de ezt nem hinném.

2010. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
szerintem bűzmirigy...
2010. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 RastaMama ***** válasza:
tuti bűzmirigy. ha sokszor-szinte mindig-puhába, folyósabbat kakil a kelleténél akkor betelik. elvileg az optimális kutyakaki majdnem koppan. ez űríti a bűzmirigyet is. ha ez nincs meg, akkor próbálja dörzsölni, hogy kiürüljön. doki kitisztíthatja neki. fontos odafigyelni rá, mert akár allergiás reakció is felléphet a testében emiatt. pl fülgyuszi.
2010. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!