Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, mi a legjobb...

MBS kérdése:

Mit tegyek, mi a legjobb módszer ha harap a kölyök kutyám? Általában a kezemet szokta. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Nem tűnik úgy mintha azért csinálná mert fájdalmat akar okozni, inkább olyan mintha játékból csinálná meg ha örül. De azért ne szokja meg, hogy ez helyes. Mit csináljak vele?

2014. okt. 26. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem nem mer harapni az éles kis fogaival, különben orron pöckölöm. Mostmár csak nyitogatja a száját, de nem csukja rá a kezemre. Szokta helyette a pulcsim végét harapni, azt megengedem.
2014. okt. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miután megharap, az orrát felülről megfogod, úgy, hogy az ujjaid kb. a fogait eltakaró bőrön legyenek, kicsit megszorítod, és pár másodpercig így tartod. Látni fogod, hogy kellemetlen neki, lehet, hogy picit nyüszög is. Párszor megcsinálod, és megtanulja, hol a határ. Egyébként az anyja is így magyarázza el neki, meddig mehet.
2014. okt. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha esetleg ezek nem válnának be,szerintem kend be valamivel a kezed,aminek számára kellemetlen szaga/íze van,és nem mérgező ha mégis megharap,de szerintem így már nem is fog. :)
2014. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!