Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mintha szájba hágná...

A kutyám mintha szájba hágná magát. Miert csinalja?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre hogy befalja a vesszöjét és párzó mozdulatokat végez.

Valahogy le lehet ezt tiltani?

egyáltalán miert csinalja ?



2014. okt. 26. 19:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
5%
Figyu utolsó, felőlem a kis vakarék azt csinál amit akar.. sosem bántottam komolyabban néha egy kis fenékre csapás blablabla is elég hogy megjöjjön az esze! És lám nincs ivartalanítva nincs verve, és a hitler tábor módszereit is mellőzzük! Mégis békés, nem ugatós kedves játékos életrevaló jószág.. nem ül le igen meg nem ad pacsit de nem is érdekel.. ha leviszem a kutyafuttatóra játékos visszahozza a játékot és mikor unatkozom bármikor lehet vele játszani stb ott van velünk szeretjük annyi, nem várok el tőle többet! a parlamentbe keresd a hibát ne a kutyádon.
2014. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) és nem túlzok, ma vettem észre, tenyleg ezt csinálja. :)
2014. okt. 26. 20:57
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

A kutya nemét nem az határozza meg, hogy van-e golyója vagy sem. Azt a nemi kromoszómák döntik el.

Nem véletlen, hogy régóta herélnek hím állatokat, könnyebben kezelhetők lesznek.

Kérdező, ne hagyd, hogy csinálja. Szólj rá, tiltsd le.

2014. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Akkor gyere el hozzám adok címet és kimiskárollak, azt mehetsz kommandósnak te félkegyelmű eunuh!...
2014. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem azt kéne ivartalanítani aki ivartalanít egy kutyát!"

De szeretem az ilyen okos embereket.. Még jó, hogy a kutyákat nem azért ivartalanítjuk, hogy kibasszunk velük.... De gondolom sokat érthetsz hozzá, nem tudom honnan kukáztál össze ennyi hülyeséget, na meg miért kevered ide a bántalmazást?? Mi az hogy hitler tábor módszerei???:D Már bocsi de kicsit nevetséges vagy, eléggé túldramatizálod a helyzetet.

2014. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
tudod egyáltalán hogy az ember és a kutya a kezdetekben miért is állt össze? netán félsz valamitől vagy vadász vagy vagy rendőr? ha nem akkor mit kell az a kutyát az alap rend betartásán (nem harap,nem megy el..) kívül még csesztetni?? talán a haverjaidnak akarsz felvágni? vagy követed az ivartalanítsuk a kutyát mert pénz van a dologban elvet? igenis vannak módszerek hogy a normális életű kutya az is maradjon nem véletlenül ugattam a sajátomról.. régen évszázadokon át nem volt baj velük most baj lett minden?? ahaha te kis naiv remélem nincs kutyát! de mondom vállalok ivartalanítást
2014. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
szerintem vágd le a pöc sét
2014. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Te meg tudsz mindent magyarázni amit sikerül itt összehordanod, vagy csak így hiszed magad nagyon okosnak? Ne keverjük már a szezont a fazonnal, minden ostobaságot idefirkálsz, csak épp semmi köze ahhoz, hogy a kutyát miért ivartalanítjuk.. Mondjuk tök felesleges itt rágódni ezen, a kérdező szerintem nem erre kíváncsi.
2014. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Akkor helyesbítsünk. Szerintem egy nagy marhaság kívül

emberi és önös érdekű ez a dolog! Az, hogy mi emberkék magunkhoz veszünk egy kutyát, majd minden ostobaságra megtanítjuk mert nekünk tetszik ha megcsinálja... az még egy dolog. De ha már kioperáltatjuk egy macska körmét csak azért mert cuki és jó simizni.. meg nézegetni.. De a bútort már persze ne tegye tönkre azzal szenvedést okozunk neki/kik!!! A kutyát meg nemétől független kimiskárolni, elég durva és embertelen cselekedet! Ha nem akarsz bajlódni vele, vagy nem veszel neki plüsst, vagy nem "csajoztatod mert ne adj isten valamiért nem tudod, akkor ne vegyél kutyát mert tudod hogy egy kimiskárolt terriblekk ivadék lesz belőle akin a többi kan kutya a futtatón majd nem érzi hogy mi a helyzet és szét akarják majd kefélni! És így tovább orrvérzésig!

2014. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Na be fejezhetitek a veszekedést.

Az ivartalanítás arra való, h ne szülessen több pici kutya, akiknek majd nem lesz gazdájuk, az utcán éheznek és kuncsorognak pár falás kajáért.

2014. okt. 26. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!