Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mintha szájba hágná...

A kutyám mintha szájba hágná magát. Miert csinalja?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre hogy befalja a vesszöjét és párzó mozdulatokat végez.

Valahogy le lehet ezt tiltani?

egyáltalán miert csinalja ?



2014. okt. 26. 19:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Na a macskával egyet tudok érteni, de most ez hogy jön ide?! wtf na mindegy. A kutya pedig jó esetben a társad, barátod és nem mindenki, sőt, nagyon sokan nem azért tartják, hogy tenyészállat legyen belőle!! Ezért egyáltalán nem bántod őt azzal, hogy ivartalanítod. És mi az hogy nem akarsz bajlódni vele? Meg hogy veszel neki plüsst? Nem, nem ez a megoldás!! Nem tarthatom bent a házban egy plüssel, amit kedvére megdughat, neki ugyan úgy szüksége van arra, hogy szocializálódjon, találkozzon kutyákkal. Meg mi az, hogy ha ezt nem tudom neki biztosítani, ne tartsak kutyát? Mit nem tudok biztosítani? Egy rohadt plüsst? Elzártságot? Ezek nem normális dolgok, tudod te, hogy miről beszélsz? Ja, és akkor már meg ne haragudj, bocsásd meg ezt a bűnt a sok kutyatartónak velem együtt, hogy kutyát merünk tartani normális körülmények között.
2014. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Ez tényleg egy bunkó paraszt, kár rá időt pazarolni.
2014. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Amúgy ja igazából úgy se váltom meg a világot.:'D

Kérdező, bocsi az offokért.

2014. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
pszt!
2014. okt. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Bea2000 válasza:
találtam egy tök értelmes cikket az ivartalanításról... nem feltétlen értek vele egyet én sem, de ezt azért szerintem érdemes elolvasni: [link]
2014. okt. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ez kényszeres viselkedés is lehet,illetve azzá válhat,ha nem tiltod időben.Emellett rendszeresen le kellene mozgatni fizikailag és szellemileg is és az ivartalanítás sem ártana.lehet még orvosi oka is,ha sokat nyalogatja,érdemes azt is kizárni.
2014. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!