Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Kiltix, Scalibor,...

Kutyások! Kiltix, Scalibor, vagy Foresto kullancs nyakörv? Kinek mi vált be a legjobban, vagy mi nem vált be? Köszi! :-)

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem foresto van a 2 kuvaszomon (eddig nem volt vele baj)
2014. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Foresto vált be, a többi csak halottnak csók kategória.


Meg van egy új szer (Bravecto), szájon át adható rágótabletta, 3 hónapra kullancsmentessé teszi a kutyát, eddig 100% eredménnyel. Ha találtam is benne kullancsot, az döglött volt, mert kb. 1 óra alatt megmérgeződik, még mielőtt fertőzne.

2014. okt. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kiltix bevált mindhárom kutyámnál, viszont nem 7 hónapig jó, hanem max. 6, de inkább 5, mert az én egyik kutyámba is belement 6. hónapban a kullancs. A belsejéről a koszt pedig időnként le kell kaparni késsel.
2014. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a scalibor vált be. Kiltix mellett tele volt kullanccsal a kutya, foresto mellett meg ismerős kutyája lett beteg.
2014. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyakörv is abba a kategóriába tartozik, mint a táp. A kutya dönti el végül is, melyik megfelelő a számára.
2014. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!