Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbull terrier vagy Staffords...

Pitbull terrier vagy Staffordshire terrier? Melyik kiskutyát vegyem meg?

Figyelt kérdés

A mi ivartalanitott szuka kutyusunknak szeretnek egy tarsat. O a Protective Predators kennelbol valo, Anyukaja torzskonyves Staffordshire terrier, apukaja torzskonyves Pitbull terrier. Ket kiskutya kozott vacilalok. Az egyik elmeletileg pitbull terrier, a masik pedig Staffordshire. Van egy ismerosom aki ezzel foglalkozik , szerinte mind 2 kiskutya csunya, es a szulok sem szepek. De lehet , hogy elfogult, hogy tole vegyek kutyat... A velemenyetekre lennek kivancsi, hiszen mind2 kiskutyanak borsos az ara es 400kmre mennek erte. Szerintetek melyik a szebb?

Ez az en kutyusom es az anyukaja : [link]

Ez a pit anyukaja: [link]

Apukaja: [link]

A pici: [link]

Ez pedig a masik kis kek szinu stafi : [link]

[link]

Az egyik szulo: [link]

Velemenyek?



2014. okt. 27. 13:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%
A tk nem opció, hanem jár a kutyához. Mo.-n nem fogsz találni pit kennelt, mertg nem fogadja el az FCI, csak az AKC. És jó staffi kennel is kevés van.
2014. okt. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem ezt a honlapot, nekem gyanús, hogy pl. sem törzskönyvek, sem eredmények, sem eü. szűrések, semmi, csak szép képek, ami önmagában édeskevés. Én 100 ezerért nem vennék innét kutyát. A tk miért feláras, ha egyszer már úgyis kifizette a tenyésztő? És akkor 105500.- a kölyök tk-vel?

Stafi tenyésztőt tudok esetleg megbízhatót, nála is 100 körül vannak az egészségre szűrt szülőktől származó és természetesen tk-s kölykök. Ha gondolod...

2014. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszat! Akkor nezelodok meg. Kedves Utolso! Elkuldened esetleg az elerhetoseget vagy a weboldal cimet? Koszonom elore is. :)
2014. okt. 27. 15:20
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Írtam privátot :)
2014. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Törzskönyvet nem adhatnak nekik, ha két külön fajtát pároztattak össze, azok a kölykök nem fajtatiszták. Egy keverékért én speciel egy forintot nem adnék ki, max kifizetném az oltásait meg a chippet, már ha azokkal együtt kerül hozzám, de 100ezer forintért melyik tenyésztőnek van bőr a képén keveréket eladni? Eleve egy tenyésztőnek hogy van bőr a képét keverékeket gyártani?
2014. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy normális pitbull kennel:

[link]

2014. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pénzért már tudnál venni törzskönyves, genetikai betegségekre szűrt kiskutyát. Én nem is értem, hogy 100 ezer forintnál hogy képzelik, hogy opció a törzskönyv és nem automatikusan JÁR? Szerintem átverés az egész, csak jól le akarnak nyúlni.


Inkább válassz egy megbízható staffi kennelt! Itt tudsz nézelődni: [link]

2014. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ezt akartam írni, hogy az első linken lévő "anya pit"-nek semmi köze a pitbullhoz. Nekem csak keverékem van, de sokat olvastam utánuk én is.

Egy felnőtt pit max 25 kg. Szóval nem egy "disznókutya".


Szerintem menj el a menhelyre, bármelyikre, biztosan találsz olyat, ami tettszik. Annyira felkapott "fajta" a sztafi ill. pit, hogy minden menhelyen van keverék.

2014. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég disznófeje van az anyakutyának. Szerintem már ő is inkább valami bulldog keverék (bulldog: [link] ).
2014. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
93%
Egy kezemen meg tudom számolni Mo.-on az igazi pit tenyésztőket, de nekik eszük ágában nem lenne staffival keresztezni a kutyáikat, és ugyanez igaz fordítva is. Amstaff-pit keveréket MINDEN menhelyen találsz, nem is beszélve a fajtamentőkről. Ha már van 100e forintod kutyára, nem kérdés, hogy csak és kizárólag fajtatisztát vegyél egy igazi tenyésztőtől, nem egy keveréket. Mellesleg megnézném, hogy milyen törzskönyvet kapsz egy olyan KEVERÉK kutyához, amelyik egyik felmenője FCI által el nem ismert fajtába tartozik... Küldtem privátba jó staffi kennelt, vedd fel vele a kapcsolatot, gyönyörű, egészséges szűrt kutyái vannak.
2014. okt. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!