Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A chip elcsúszhat?

A chip elcsúszhat?

Figyelt kérdés
A 2 éves komondorom ma kiharapta a bal lapockájánál a bőrét, ahová a chipet ültették. Tegnap reggel elkezdett bedagadni neki, mintha be lenne gyulladva,és gyűlne fel. Ma, mikor hazaértem a munkából, láttam, hogy kitépte a szőrét,és sebesre rágta magát. Lehet a chiptől? Rossz helyre adhatták be neki? Mitől lehet ez? lefertőtlenítettem, a seb nyalogatásáról tiltom, mit tehetek még? Holnap reggel tud csak fogadni az állatorvos, annyit mondott, hogy megnézni, lehet, hogy kiszedte magából a chipet. Történt már valakinél ehhez hasonló?

2014. okt. 27. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nehezen tudom elképzelni, hogy ki tudná harapni, hiszen olyan helyre teszik be, ahol el se éri a szájával!
2014. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok, de akkor mitől lehet ez?
2014. okt. 27. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ritkán, de elcsúszhat a chip. Nem tudsz ráadni valamiféle ruhát, amivel megakadályozod, hogy hozzáérjen a sebhez?
2014. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bőrbetegség, bolha, allergia, stb...
2014. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

próbáltam pólót ráadni, de nem viseli el magán, leszedi. max éjszaka is bent lesz velem, ivartalanítás után is felébredtem, ha a varratot nyalogatta.

az allergia teszten 2 hónapja volt, nem bolhás..

köszönöm a válaszokat!

2014. okt. 27. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A chip elcsúszhat annyira, hogy meg se találják, nálunk ilyen volt. Nem feltétlenül bolha, hanem szőrtüsző atka is okozhat irritációt.
2014. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért rágta ki magát, de pl. az én kutyámnak is az olcsóbb chip "lecsúszott" egész a válláig. Ha tudtam volna inkább a drágábbat választom; attól tartok, hogy kárt tesz az ízületben :(
2014. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!