Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy törzskönyve...

Mennyibe kerül egy törzskönyvezett németjuhász?

Figyelt kérdés
Németjuhászt szeretnék venni, és kíváncsi lennék, hogy egy törzskönyvvel ellátott kutyusnál mekkora kaliberű kiadásra számíthatok.

2014. okt. 28. 17:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

:) :)

CSAKHOGY ÉRTSD !

[link]

2014. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
TALÁN AZ A GOND , hogy van szerencsém ismerni sok N.J tenyésztőt . és az van,hogy képes voltam utána is járni a dolognak :) szemben sok kis buta válaszolóval :) .aki ,csak egy ici-picit is képbe van az kur....ra tudja ,hogy mi-hogyan működik ezen a világon :) a többiek ,sajnos csak úgy ismétlik mások mondatait :)
2014. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Édes Istenem te annyira ostoba vagy hogy az fáj... Amit linkeltél azok szerencsétlen, genetikailag sz***ar, SZAPORÍTOTT német juhász JELLEGŰ KEVERÉKEK. 35 ezerért NINCS fajtatiszta kutya, te NEM TENYÉSZTŐT hanem SZAPORÍTÓT ismersz. Nincs törzskönyv, nincsenek szűrések, nincsenek eredmények, ilyen keverékekkel vannak tele a menhelyek. Pofátlan és mocskos dolog pénzt kérni értük. Igazi NJ=100 ezer felett. Értelmi szinted alapján 12 éves lehetsz de ne aggódj, majd kinövöd ezt is. ;)
2014. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Amúgy a sok 0%-os válaszodra vered magad? :DDD
2014. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

hát ,ebből is látszik,hogy az igazságot nem igazán fogadják el :) de te tudod :)

én ismerem őket, hiszen a kiállításokon mást sem látsz ,csak nj-t :)

és én vettem a fáradságot ,és beszéltem párral :) sajnos igazam van . bár lehet ,hogy a 0 pont az én esetemben sokkal inkább az őszinteség elutasítása a tudatlanok részéről. kívánom,hogy NEM LEGYEN IGAZAM ! de sajnos igazam van :)

semmi más dolgod, minthogy elmenj pár kiállításra, pár tenyéssz-szemlére, és pár tenyésztőhöz . vajon honnan is informálódhatsz ? pl , a mezőgazdasági minisztérium honlapján a bejegyzett tenyésztőket keresheted :)

kis naív :)

2014. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Sikerült azóta beszélned egy VALÓDI tenyésztővel? Nem olyannal, aki 20 ezerért árulja a szaporított fajtajellegű keveréket, hanem olyannal, aki leszűrette a kutyáit a fajtabetegségekre, ahol a szuka kutya vemhességét az orvos figyelemmel kísérte, és ahol a kölykök és az anyakutya is mindent megkapott? (beleértve az oltásokat, chipet, féreghajtást...)

2014. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!