Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon készített kutyajátékok?

Otthon készített kutyajátékok?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos német juhászunk,aki enyhén szólva peraktív :) Most költöztünk lakásból kertes házba,és nehezen viseli,hogy nem jöhet be,ráadásul amíg nincs rendes kerítés (építkezünk,de 1-2 héten belül kész a kerítés is) addig a kennelben kell maradnia. Olyan játék kellene,amivel el tudja magát foglalni,és ami olcsó is egyben. Van már labdája,sok plüsse,rongyok amiket szétszedett,műanyag palack,csináltam olyat,hogy a régi rossz pórázára rácsatoltam egy plüssét és húzogatom előtte,meg körbe körbe,de kellene valami más is. Illetve ilyen,nagy energiát követelő játékok kellenének,amikkel letudjuk vezetni a fölös energijáit(természetesen a séták mellé) Előre is köszönöm a válaszokat!!!

2014. okt. 29. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Hát.. Ezt én találtam ki és az én kutyusomat lefárasztja AGYILAG :) Szóval egy vegyél egy pringles chipset egyed meg :D és fúrj az emberkébe egy lyukat :D ( csak mondtam valamit) És valami madzaggal erősítsd fel a kennelre! tegyél bele jutifalikat és mehet a játék :) egy 30 percre lefárasztja őt.. De mutasd meg neki hogy beleteszed és tudja kaparni, forgatni..A másik az hogy biztos van egy takarója és abba tegyél bele valamit aminek erős illata van.. először csak tedd rá ezt csináld meg párszor aztán hajtsd félbe és ezt csináld amíg össze tudod hajtani.. ezzel ellesz 30 percet és ha még nagyon unatkozik akkor tekerd be még egy takaróba :) remélem segíthettem
2014. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kipróbálom!!! :)
2014. okt. 29. 21:27
 3/4 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%

Játékötletek, itt mindenfélét találsz!:)


[link]

2014. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Valahol a neten láttam. Cipősdoboz lyukakkal, bele füstölt csülökcsont. Vastag tixoval leragasztva. Egy napra megvan a program!!
2014. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!