Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a west...

Mi a véleményetek a west highland white terrierekről ( westi)?

Figyelt kérdés
pl.: temperamentum, külső stb.

2014. okt. 29. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően nem tetszenek a terrierek, se külsőre, se jellemre. De ha választani kellene, westie-t, vagy airedale-t tartanék. Okos kutyák egyébként, de a közhiedelemmel ellentétben sok foglalkozásra és mozgásra van szükségük, akárcsak a yorkie-knak, ugyanakkor szerintem eléggé nehézkes a nevelésük/tanításuk, mivel terrierek :)
2014. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Külsőre szerintem nagyon szépek a fehér szőrük miatt. Jellemre pedig, amíg kicsi nagyon aranyos, játékos, szertelen, komolytalan, de viszont egy idő után okosabbak lesznek. Nagyon szeretik az embereket, barátságosak, de akit nem kedvelnek azokkal igazi kis vakarcsok tudnak lenni. Nagyobb kutyáktól -nem mindig- de van, amikor megijednek.
2014. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1-hez hasonlóan én sem vagyok terrier párti. Van a rokonságban westie: társaság lelke, jövök-megyek-intézkedek típus, okos, értelmes, magabiztos jószág.

Naponta 3x sétál legalább, ezek közül az egyik minimum 2 órás, különben világ vége van. Nagyobb túrákra is szoktak menni vele, simán bírja.


Nem szabad bedőlni a cuki plüsskutya kinézetnek, határozott, következetes gazdit igényel. Hiszékeny, kevésbé szőrös szívű gazdának könnyen a fejére nőhet.

2014. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az van. Imádom. Rengeteget kell vele foglalkozni. Eleven fajta akinek szüksége van az életre igazi terrier viszont nagyon gyorsan tanul és szeret dolgozni.
2014. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=jF2UnbQs61Y


Én az összes kutyafajtáról hasznos infókat tudtam meg ebből a sorozatból.

2014. okt. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!