Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie vagy Beagle?

Westie vagy Beagle?

Figyelt kérdés

Mibe különböznek? Melyik "gyerekbarátabb?", Melyik tanulékonyabb? Melyiknek nagyobb a mozgásigénye?

És melyik mennyibe kerül? Magyarországon hol van tenyésztőjük?

Köszi a válaszokat!



2014. aug. 28. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem beaglem lesz kb 2 hét mulva. Nagy a mozgásigénye, és eléggé makacs. Mivel kopó, ezért nagyon jó az orra. Tanul ha érdekesebbet tudunk mitatni neki mint a szagok. De szerintem remek családi kutyus, nagyon jól kijön a gyerekekkel, nincsen benne egy csepp agresszió sem. Azt nem tudom hogy mennyibe kerül és ez elég érdekes, hiszen 2 het mulva kapom, de ajándékba apukámtól, ezért nem tudom hogy mennyibe kerul es nem is néztem utána.

Nem sokat tudok a westieről. Az biztos hogy nagyon okosak és tanulékonyak, talán csak a szőrükkel van több probléma mint a beaglenek.

2014. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, várom a továbbiakat is! ;)
2014. aug. 28. 17:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Westie: hiperaktívak,alsó hangon 100.000ft,a gyerek barátság nevelés függő,bármi tanulékony,és tenyésztőket:olala kennel,happy Westie,Franer Westie.

De a fajta makacs és terrier nevelni kell.

2014. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. aug. 28. 17:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is beaglenk van, kiskorában játék közben kicsit agressziv volt, de 1-2 éves korára kinövi, és a világ legszerethetőbb kutyusalesz:)nagyon tanulékony, ha rád figyel:) Èn a beaglet ajánlom:) Angyali Annie kennel, 80000-140000Ft, vagy nézz szét fajtamentőnél, ha nem elsőszámú szempont hogy kölyök legyen:) mi naponta 3x sétáltatjuk, bár szerintem naponta 100szor is lenne kedve egy nap:)


a westiről csak annyit tudok, hogy a szőre sok ápolást igényel, szinte folyton ugat, és makacs, mert terrier fajta. viszont panelba inkább westie, mert ha a beaglet sokáig magára hagyod a lakásba, szétrág mindent:).

2014. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt megcáfolom :)

Akkor igényel sokan ha trimmeled. Nyírhatod is. Sőt azt szokták.

Este nem ugatnak

2014. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A beagle mindenképpen gyerekkompatibilisebb. 80-100eze között van egy kölyök.

Aki azt írta a westit nyírni kell arra ne halgass. A westit tirmmeltetni kell, viszont nem hullik a szőre, a beagle viszont nagyon.

2014. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kell lehet nyírni is....

Tudod nem minden gazda szereti trimmelni

2014. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehetni mindent lehet. Csak nem egészséges. Nem véletlenül küzd sok nyírt westi később bőrproblémákkal. A nyírással nem távolítod el az elhalt szőrszálakat.
2014. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egy ilyet sem ismerek biztos rossz kennelből van
2014. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!