Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A németjuhász kutya milyen...

A németjuhász kutya milyen színváltozatokban léteik?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek itt tényleg mind hivatalós színváltozatok? Csak mert, pl. ugye már ott az a fehér "hibás", mert az már nem németjuci, hanem svájci fehér.


2014. okt. 29. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy deviantartos kép. Ez az az oldal, ami tele van sárkányokkal, vámpírokkal és tündérekkel. Remélem, ezzel mindent megmagyaráztam :)
2014. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Platypus ***** válasza:
100%

A rajzok borzalmasak, de az AKC-nál léteznek ilyen nevű elfogadott színek. Valamiért arrafelé szeretnek minden fajtát kifordítani önmagából. Az FCI jóval kevesebbet fogad el.


[link]

[link]

2014. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, én hülye abból indultam ki, hogy az a német juhász, amit a németek annak gondolnak :D Utána már eszembe jutott, hogy az amcsik lehetnek ilyen elborultak :)
2014. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkinek ment a pont... Még annyi lenne a kérdésem, hogy akkor most van olyan hogy "Golden german shepherd" ? Ő fajtatiszta Európában?
2014. okt. 29. 19:30
 5/13 anonim ***** válasza:

FCI és WUSV által elfogadott nj:

Rajzos, fekete, ordas .

2014. okt. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 coyote01 ***** válasza:

Alap színek: fekete, ordas, rajzos.

De: [link]

2014. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Időpont ma 20:26

Jó régi lehet a cikk. A hosszú szőrt elfogadták és külön bírálják, külön tk-ben vezetik.. Nem enged a német átjárást a két szőrhosszúság között.

2014. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, mert ha azt mondom rajzos, attól még sokan a rex-hez hasonlítják az összes kutyát. Nekem is rajzos van, de mivel munkavonal, marhára máshogy néz ki, mint a show rajzosok, nyúlánkabb, kecsesebb, rövidebb a szőre, hosszabb az orra és akkor aki nem ért hozzá, máris kételkedik, hogy dehát nem is úgy néz ki... ja és hát sötétebb rajzos ugye és ez már mind pont elég ahhoz, hogy ne ismerjék fel sokan.
2014. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 11:03

Még az alap színváltozatokban is igen sokféle változat van. Pl rajzosban is lehet ordas. Holott a klasszikus ordas az a "szürke" sokféle árnyalata.

2014. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy rajzos és ordas is. Vagy rajzos, vagy ordas. Kérdezz meg egy tenyésztőt, aki nem szaporító.
2014. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!