Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alaszkai malamutot vagy...

Alaszkai malamutot vagy szibériai huskyt vegyek?

Figyelt kérdés
Mindenképp szánhúzót szeretnék és keverék szóba sem jöhet, a szüleim nem engedik.

2014. okt. 29. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
És mégis mi ezt honnan tudjuk?
2014. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mozgásigényükben nem sokban térnek el, mindkettő szeret szökni, ha nem foglalkoznak vele eleget, mindkettő önálló, kissé makacs jellem és egyikük sem alkalmas házőrzésre - viszont mindkét fajta gyönyörű, fáradhatatlan és bizonyos kutyás sportokra leszűkítve a kört nagyszerű sportkutyák éppen a hatalmas mozgásigényük és nagyfokú állóképességük miatt. A malamut nagyobb és valamelyest ritkább jelenség, mint a husky, szaporítók körében is kevésbé dívik - én inkább malát választanék, de neked kell eldönteni, melyik tetszik jobban. Jellemüket tekintve nagyjából két egyforma kaliberű kutyáról van szó.
2014. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
de miért ilyen fontos h milyen kutyád van? mért szereted jobban a malamutot vagy a huskyt mint pl a mopszot vagy az ír szettert vagy akár melyik kutyát? Nekem bolognese em van de ugyan úgy szeretném és ugyan úgy bánnék vele ha stafford vagy akármilyen fajta lenne
2014. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
A malamut nehezebben kezelhető kutya,ezért inkább a husky,ha meg tudsz felelni az igényeinek,azaz szökésbiztos a kerítés és tudod naponta lemozgatni,meg nem sajnáljátok a gyepet,mivel ás.
2014. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is a husky felé hajlok! 3-as te hogy kértél kutyát (vettél)?? Nekem is mindegy igazából csak legyen kutyám de ha már választhatok...
2014. okt. 30. 11:28
 6/6 anonim válasza:
Hehe... Mindegy milyen kutyád van, ugyan úgy bánnál vele? Megnézném, ahogy egy bolognese fogattal szeled az utakat :D
2015. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!