Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok ingyen elvihető...

Hol találok ingyen elvihető alaszkai malamutot vagy szibériai huskyt?

Figyelt kérdés
léccy irjatok előre is köszi
2010. máj. 11. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
fajtamentők, menhely
2010. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi
2010. máj. 11. 16:40
 3/9 Akiteki ***** válasza:
78%
2010. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi
2010. máj. 11. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Ingyen nagy valószínűséggel keveréket vagy beteget kapsz, vagy mindkettőt. Egy egészséges, fajtatiszta kutya 70.000ftnál kezdődik és határ a csillagos ég (olcsokutya.uw.hu). Ha nincs rá pénzed nézz szét menhelyeken és fajtamentőknél.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akiteki ***** válasza:
34%
Elárulnád, miért kell trompfolni? Megírtam az alapítványunk elérhetőségét, feltehetőleg ezt kereste a kérdező. Erre ragozod tovább, mint egy rossz papagáj.
2010. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Eddig senki nem írta neki hogy mért ne keressen ingyen kutyát, csak elmondtam a veszélyeit, nem értem mit kell ezen túl reagálni. Ha konkrétan a fajtamentőket kereste volna, akkor az szerepelt volna a kérdésbe és nem az hogy ingyen kutya. Leírtam miért ne akarjon olcsó kutyát, és ajánlatom más kutyákat is fajtamentők mellett. teljesen normálisan, kulturáltan válaszoltam, mi a gond ezzel?
2010. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolso, teged vedelek. Ugyanezt irtam volna, csak te mar leirtad :)

Teljes mertekben igazad van es valoban kulturalt voltal. Aki ingyen kutyat szeretne, azzal tudatni kell, hogy honnan szabad es honnan nem es meg az okat is el kell mondani neki, hogy tisztaban legyen vele.

2010. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem igaz hogy menhelyen csak beteg kutyák vannak. Én járok ki önkénteskedni és nem éppen ezt tapasztalom.



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!