Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnék otthoni agility...

Hogy tudnék otthoni agility pályát készíteni?

Figyelt kérdés

Lesz egy border collie kutyusom és szeretnék neki otthoni agility pályát csinálni.

Tippek,ötletek?



2014. okt. 29. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
vödör+seprőű, én ilyennel tanítgattam itthon a kutyámat :D csak arra figyelj hogy ne tedd tul magasra :)
2014. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha komolyan érdekel az agility akkor nem csinálsz otthon semmit, hanem egy igazi edzőhöz fordulsz, és szépen, lépésről-lépésre, következetesen rakod össze a kuyát, és az ő fejében az agilityt.

Igazából már ott nem okés nekem ez az egész, hogy nem való border első kutyának... Másfelől az anyagiak: ha vkinek border kell, akkor ne spóroljon azon, hogy kihozza a kutyából azt, amit ki lehet.

Tudom, hogy le leszek ezért pontozva, de annyi elcseszett bordert ismerek, hogy ez a véleményem, nekem, aki hetente legalább kétszer agility edzésen vagyok.

2014. okt. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem első kutyus lesz.

Keverék és a menhelyről fogom hozni.Bár vinni fogom sportolni természetesen de inkább frizbizni szeretnék verseny szerűen mint agilityzni, ettől függetlenül nem értem miért ne csinálhatnék neki otthoni agility pályát

2014. okt. 30. 00:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. okt. 30. 00:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már otthon pályát ez nagyon egyszerű pl. vödör, seprű, kisebb fa maradékok egyéb dolgok .De ha még kölyök lesz a kutyus akkor az ugrásokkal vigyázz.!
2014. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár ugrást, a ráküldést gyakorolhatjátok otthon, de a speckó akadályokat kétlem, hogy megéri otthon megépíteni...ha versenyszerűen szeretnétek sportolni, akkor úgyiss profi akadályokra lesz szükségetek, meg teljes pályára és kiképzőre, aki ismeri a sport csínját-bínját.
2014. okt. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!