Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam a malamutoma...

Hogyan szoktassam a malamutomat a kennelhez?

Figyelt kérdés
Van egy kan malamutom aki kinti benti kutya de javába kint tartózkodik csak akkor akar bejönni ha valaki jön hozzánk vagy ha eszünk éppen! :P Szóval sajnos ha meg nem vagyunk otthon kint meg kell kötni,mert nagyon szökik,próbáltuk a lakásban hagyni de ott nem nagyon marad meg!Ezért gondoltuk,hogy építünk neki egy nagy kennelt és ott talán jobban el lesz míg haza érek a munkából!De nem tudom hogyan szoktassam hozzá,mert egyből nem akarom bezárni mert szerintem megőrülne!Van valami tippetek hogyan lehetne odaszoktatni?
2014. okt. 30. 15:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Malamutot kennelbe???? Ember, ez a kutya belebolondulna!

inkább maradjon a kertben, hadd szaladgáljon!

Megvan a napi 30 kilométer futása? Mert a malamutok, huskyk, a szánhúzó kutyák ezt igénylik!

2014. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A kerítést kellene úgy megcsinálni, hogy ne tudjon megszökni.
2014. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tökmindegy mekkora a kerítés,mert mászik,én még ilyet nem láttam!!!!A kerítésünk 1,80 magas és átmássza!Egyébként van futtatva erdő szélén lakunk és sokat sétálunk és futtatom is!Egyébként ahonnan vettük ott is kennelekben voltak tartva,tenyésztőnél!
2014. okt. 30. 15:53
 4/21 anonim ***** válasza:

Mekkora a kertetek és mekkora lenne a kennel?


Am ha a 180cm-es kerítést átmássza, akkor, bárhova bezárod, átmászik. Nem? Miért nem építetek 200 cm-es kerítést?

2014. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Megoldás lehet még a kerítés tetejére rögzített (hegesztett) befelé hajló toldás.
2014. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mármint nem úgy értem, hogy átmászik :D De minden honnan kiszökik valahogy... Szerintem is célszerűbb lenne egy magasabb kerítés. A 2 métereset csaknem mászná át... Vagy vannak rajta rések és oda beteszi a mancsait mint egy pók kutya ? Vagy mi?! :D
2014. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kb 240 négyzeméter de szerintem több a kert a kennelből azért nem tudna kijönni mert fedett olyan amit hírdetnek beton alap és körbekerítve és lenne teteje szóval tető rajta nem lenne rajta rés!
2014. okt. 30. 16:05
 8/21 A kérdező kommentje:
A másik meg nyugodtabb lennék mert sok a mérgezés a környéken és reggelre sok kutya elpusztúl(még nem tudjuk ki lehet)Szóval nyugodtabb lennék ha éjszakára és akkor amikor elmegyek ott lenne ott senki nem fér hozzá!Így is állandóan nézem a kertet nem-e dobtak be valamit!Inkább tippeket adjatok a szoktatáshoz!Nem tudom,miért támadtok majdnem minden nagy neves tenyésztőnél kennelekben vannak a nagyobb testű és szánhúzó kutyák!Különben sem egész napra akarom ott tartani,mert azt én sem bírnám,mert imádom őt!de így legalább biztonságban tudhatnám!
2014. okt. 30. 16:09
 9/21 A kérdező kommentje:
ja a kennel 6 méter hosszú és 3 méter széles lenne !
2014. okt. 30. 16:10
 10/21 anonim ***** válasza:
15%

Ha kínozni akarod a malamutot, zárd kennelbe.


-.-


Inkább másfajta kutyát kellett volna választanod.

2014. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!