Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Heló! Boxer kutyákról szeretné...

Heló! Boxer kutyákról szeretnék információt, tapasztalatot (jellem, etetés stb. ), és még olyat, hogy ha idegen ember jön a közelébe hogyan viselkedik?

Figyelt kérdés

2014. nov. 1. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Baratnöm nagy boxeres,minden kutyaja baratsagos,max ugat neha de sosem tamadt. Idegenekkel bizalmatlan de nem agressziv,gyerekbarat,nagyon jatekos meg az idösebb is,viszont daganatos betegsegre hajlamos,neki 3 is abba pusztult bele,egyik sem elt 7 evnel tovabb,pedig egy haverunk allatorvos,ellatas ellenörzes mindig volt. De nagyon jo fej kutyak,csak sokszor folyik a nyáluk :) ez az en tapaszralatom.Hazörzönek nem olyan jo,es kicsi szöre miatt inkabb bent jo tartani. Etetese valtozatos legyen,nem csak szaraztap. Mi sokszor fözünk a kutyanak,allatboltbol vasarolt alapanyagbol,es kiegeszitjuk a taplalekukat vitaminokkal.
2014. nov. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sanyi307 válasza:
Szerintem az egyik legnyugodtabb természetű kutya. Nekem már 12 éve boxereim vannak!
2014. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem boxerem van nagyon nyugott, türelmes ,okos, barátságos,kedves, nagyon keveset ugat,ne adj neki enni ha repetát kér könnyen elhízhat ,nyalakodós,kíváncsi,ha nevelve van nagyon szófogadó, nekem idegen emberekkel kedves (nem jó házörző ).Még depressziósoknak is ajálják.:)
2015. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!