Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvehetik tőlem a kutyámat?...

Elvehetik tőlem a kutyámat? Ikerházban élünk. A kutyám kiszökött a kapun, amíg én a kocsinál voltam és megharapta a szomszédomat. Ez az illető egy nagyon gonosz, rosszindulatú, aki gyűlöli az állatokat.

Figyelt kérdés
A kutyám oltásai rendben vannak.A nőt az ismerősöm orvoshoz vitte.Látleletet nem kapott és jegyzőkönyv sem készült.De tudom,hogy nem fogja annyiban hagyni.Félek,hogy elveszik tőlem a kutyámat.
2014. nov. 2. 20:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%
Ettol fuggetlenul a kutyadat meg kebe nevelni, a sajat erdekedben, mert ex igy veszelyes.
2014. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha van annyira nagykepu es bevelja neked, hogy o ,,irtotta'' a macskaidat akkor ezt felvennem (persze hogy o ne tudjon rola)(zsebedbe berakod a telefont) akkor van bizonyitekod ellene…
2014. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!