Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Ez lehet méreg?

SOS! Ez lehet méreg?

Figyelt kérdés
Nyitottam ki az ajtót, a kutyám pedig ittvolt az ajtó előtt és kiesett a szájábol egy nagy fehér valami. Kinézetre, szagra, állagra ugyanolyan mint a citromos szőlőcukor de megkóstolni nem mertem. Nem szoktunk szőlőcukrit enni, fogalmam nincs hogy kerülhetett a kutyához, ezért gyanakszom...szerintetek?
2014. nov. 3. 09:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Semmiképp se kostold meg, arthat... Meg ki mondta, h a szolocukrot nem lehet atitatni valamivel? Lehet izre szolocukor, de tettek hozza egyeb hatoanyagot is... Amugy nem hiszem h méreg lenne, azt nem igy szoktak beadni
2014. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Oké...nem nagyon tudok higgadt lenni. Kimentem és nem találtam többet. De mivan ha már megette a többit? Ez is azért esett ki a szájábol mert amikor kimegyek hozzá nagyon szokott örülni nekem és gondolom kiesett a szájábol mert velem volt elfoglalva. Nagyon nagyon szeretem és féltem :( Nem élnénk túl az elvesztését. Sokszor ő önt belém lelket, neki bármit elmondhatok, olyan mintha értené. Ha sirok vagy rossz kedvem van akkor csak kimegyek és elmúlik az egész mert ő megvigasztal. Ő nekem egy örök barát, életem értelme. Van 2 gyerekünk is, őket is imádja, a gyerekek is a kutyát nem birnánk ha elmenne. Nekem őis a gyerekem, akármilyen hülyén is hangzik :( Bármit megtennék érte akárcsak a gyerekeimért.

jaj ne haragudjatok de féltem nagyon

2014. nov. 3. 10:20
 13/21 anonim ***** válasza:

szia,

1) ne adj a kutyának tejet. csak hasmenése lesz tőle, az meg nem old meg semmi problémát, csak még több gondot okozhat.

2) ne kóstold meg azt, amit hazahozott,

3) keresd elő a legközelebbi állatorvos telefonszámát és hívd fel! és mondd el neki, mit tapasztaltál. ő majd ellát rendes tanácsokkal, kérheti is, hogy vidd be a kutyust.

2014. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem kell idegeskedni, ha időben észreveszed hogy baj van és beviszed a dokihoz, nem lesz gáz.

Az egyik válaszolónál néztem: mérgezésnél TILOS hánytatni!

Ha lúgos, visszafelé kimarja végleg a nyelőcsövet!

2014. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Rendben felhivom az orvost!
2014. nov. 3. 10:26
 16/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nyugodjak meg, anig nincs tünete baj sincs. Nem vagyok előbbre :(
2014. nov. 3. 10:37
 17/21 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Ezzel nem segítesz, csak ártasz magadnak!

A kaputokra meg írd ki, hogy ne adjanak a kutyának ételt, mert beteg! Ez általában mindenkit visszatart attól, hogy idegen kutyákat etessenek.

2014. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megnyugodj, a helyedben fognám azt a "citromos szőlőcukor" valamit és bevinném megmutatni egy állatorvosnak. Remélem nem lesz semmi baja a kutyusodnak.
2014. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mérgezésnél hánytatni KELL, de nem tejjel. Sós vízzel esélyesebb. Ha eszméletlen, akkor TILOS hánytatni. TILOS hánytatni sav vagy lúg lenyelésekor. De ez NEM az a mérgezés! Lúgra híg ecetet, savra híg szódabikarbóna-oldatot lehet itatni. Benzinre pedig étolajat.
2014. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Hogy van a kutyus? Nekem is az a rémálmom,hogy megmérgezik a kutyámat. :( Nekem is németjuhász van.
2014. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!