Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha szerintem!...

Mit csináljak ha szerintem! Megmérgezték a kutyámat?

Figyelt kérdés
Habzik a szája,ment a hasa is, kidülledtek a szemei,rángatózik remeg,már felállni sem bír,ijedt,meleg a feje.Nagyon féltem,de a közelben nincs állatorvosi ügyelet, ami van is már bezárt és nem tudnak tanácsot adni azt mondták mert millió baja lehet.Kérlek aki ért hozzá mondja már meg mit csináljak mert nagyon aggódok érte! :(

2014. okt. 5. 14:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Orvos mindig van! Lehet, hogy megmérgzték és ha még ma nem jut orvoshoz meghal az biztos! Van valahol ügyelet, hiszen orvos MINDIG van! Keress tovább, ne add fel, ezen te nem tudsz segíteni! Remélem túléli! :(
2014. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok gyorsan nagyonm aggódok érte :'(
2014. okt. 5. 14:17
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
2014. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

"Dr. Bíró Eszter Budapest XII.kerület.

Tel.:(1) 319 46 73; (30) 2240781

Á llatorvos házhoz megy. Sürgősségi betegellátás, elsősegélynyújtás. Védőoltások beadása, védekezés külső és belső élősködők ellen. Szűrővizsgálatok. Kutya, macska, görény, díszmadarak teknősök gyógyitása, tanácsadás.

E-mail: drbe@freemail.hu "

2014. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Na akkor a link alapján meg is nézhetitek hogy Borsod Abaúj Zemplén megye környékén nincs nyitva állatorvos vasárnap.
2014. okt. 5. 14:25
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
Ez kizárt dolog! Mindig lennie kell orvosnak, csak keresned kell. Ha érdekel egy kicsit a kutyád élete akkor MOST AZONNAl elkezdesz keresgélni vagy tényleg áshatod a gödröt...
2014. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem arról van szó hogy nyitva van-e vagy sem, hanem hogy mindig van ÜGYELET. Ez nem nyitvatartás függő. Felhívod hogy sürgős a dolog, vagy viszed egy állatklinikára.

Mit vársz, hogy kézrátétellel meggyógyítjuk szerencsétlen kutyát a monitoron keresztül?

2014. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem Budapesti vagyok.Miskolc mellett lakok.

Az mire utalhat, hogy a kiskutya már kölyökkorától kifejezetten kövérnek tűnt mármint csak hasra.Lehetséges hogy ennek van köze hozzá?

Én meg sem merem nézni de anya mondta hogy már nem sok van neki hátra :'(

2014. okt. 5. 14:30
 9/24 A kérdező kommentje:
Az állatklinikán azt mondták 4 órakor tudják vállalni.Az még nagyon sok idő és ő nagyon rosszul van.
2014. okt. 5. 14:32
 10/24 anonim ***** válasza:
66%
Jézusom... ha az én kutyám haldoklana már rég rohannék vele a legközelebbi állatklinika fele... Most komolyan képes vagy végignézni ahogy meghal?! KÖNYÖRGÖM, erőleltesd már meg magad egy kicsit, és keress egy rohadt ügyeletet.. Olyan nincs, hogy nincs nyitva semmi, emberi ügyelet is van vasárnap.
2014. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!