Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az oka, hogy mostanáb...

Mi lehet az oka, hogy mostanában egyre többet akar bent lenni a kutya?

Figyelt kérdés

Amíg jó idő volt, akkor néha pár percre benézett a kutya, de ilyenkor amikor már nincs minden ajtó nyitva, folyamatosan bent akar lenni.

Tavaly meg előtte is volt, hogy amikor kezdett hideg lenni, vagy nagyon hideg volt, akkor bent volt egy ideig, de sokszor ő állt már az ajtónál, hogy kimehessen. Éjszakára 1-2 alkalmat kivéve (pl. szilveszter) mindig kint aludt.

Most 2-3 napja meg egyszerűen csak bent akar maradni éjszakára is.

Tegnap is éjfél magasságában kiküldtem, de kb. 20 percen át ugrált a kilincsre, kaparta az ajtót, nyüszített, hogy bejöhessen.


2014. nov. 4. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A hideg. Vagy fokozatosabban hűlt a levegő az előző években, vagy te voltál határozottabb és a kutya tudta hogy itt hisztinek helye nincs. :)
2014. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyre jobban hiányzol neki
2014. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Mostanában az átlagnál jobban ragaszkodik. Ha bemegyek, be akar jönni. Ha kimegyek az udvarra már jön utánam. Ha átmegyek a boltba ami 5 percre van, akkor már úgy ül ott a kapuban, mintha 2 hete mentem volna el.
2014. nov. 4. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyre hidegebb van, megyünk a télbe
2014. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg csak a hideg, de lehet egy kezdődő szeparációs szorongás is. Kvázi nem akar egyedül hagyni, és ez nem feltétlen pozitív dolog.
2014. nov. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!