Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tehetnem hamissa a kutyamat?

Hogy tehetnem hamissa a kutyamat?

Figyelt kérdés

Nem harap meg senkit, ugatni is csak akkor ugat amikor valami nem ugy tortenik ahogy akarja

Felole bark bejohet a hazba :/



2014. nov. 6. 15:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%

,,a többieknek meg azt üzenem hogyha a hamisítás bűn még nem voltak örző védő kutyakiképzésen''


B.M es kutyám van. Speciális képzésben részesült. Több akciót látott mint te valaha.....

Attól hogy a kutya harap vagy nem, őriz vagy nem, attól még nem lesz ,, hamis''.

A szaporítóknál kell szét nézni. Rengeteg hamis kutya van náluk hamis papírokkal. A hamisítást a törvény bünteti. Gondolj bele. Te veszel, egy törzskönyvezett nj. kutyát. Mire megnő kiderül hogy hogy van benne más fajta is. Na ez átverés, hamisítás.......

2014. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
58%
11 - szerintem a kérdező nem erre gondolt és nyilvámn kérdésre válaszolunk nem egyéni teóriákra
2014. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

HARAPÓSSÁ

HÁZŐRZŐVÉ

2014. nov. 7. 17:29
 14/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán, milyen fajta, mennyi idős?
2014. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Még nincsen egy éves, spániel
2014. nov. 7. 18:58
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? A spániel nem ÖV kutya! Sosem volt, sosem lesz! Az egy dolog, hogy rengeteg elrontott, idegileg roncs, neveletlen spani van, amik harapnak embert kutyát, de azok is főleg bizonytalanságból, félelemből. Ha házőrzőt akarsz, akkor vegyél ehhez illő fajtát tenyésztőtől!
2014. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Spánielt harapóssá? LOL! :D A spániel vadászkutya, soha nem lesz házőrző. Ugatni persze fog ha a szomszéd kutyái is rákezdenek a falkaszellem végett, de ennél többet ne várj tőle!
2014. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

11 vagyok. Akár tetszik akár nem spontán a kérdésre válaszoltam!


,, A hamis szónak több jelentése is kialakult. Ma a legáltalánosabb jelentése ’a valóságnak meg nem felelő’ (az igaz ellentéte) vagy ’nem eredeti’ (a valódi, igazi ellentéte).''

A kérdező ,,hamissá'' akarja ,,tenni'' a kutyáját .

Vagy rosszul olvastam? Na akkor ki értelmezi félre a kérdést?

Vagy inkább a kérdés van rosszul feltéve?

2014. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Te vagy hulye, mivel a leirasban kivan fejtve melyik verziora gondoltam :-)
2014. nov. 8. 18:39
 20/21 anonim ***** válasza:
Spaniel? A macskat naguobb esellyel neveled hazorzove.
2014. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!