Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek mozgékony kutyusa van...

Akinek mozgékony kutyusa van lakásban, hogy mozgatja le?

Figyelt kérdés

Zárt kutyafuttató nincs a környéken, és kutyatársaság sem igazán, inkább csak szaglászós találkozások és ennyi. Nem nagy, közepes termetű de nagyon mozgékony.

Néha el szoktam engedni és labdázunk vagy ilyesmi.

Futni nem szeretek, a bicikli és görkori meg lassan már nem aktuálisak.


2014. nov. 6. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
kertesházban lakom. a kutyák még is bent vannak. hogy mit csinálnak akkor amikor ki vannak engedve a kertbe? ugyan azt mint bent, döglenek valahol csak a kertben :D rohangálni még maguktól nem láttam őket, a kertben még csak nem is nagyon játszanak
2014. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megpróbáljuk akkor a keresőset.

Kedves 10., az hoogy egy kutya kertben van nem jelenti azt hogy reggeltől estig, A-ból B-be rohan.

2014. nov. 7. 17:46
 13/14 anonim ***** válasza:
Figyelmedbe ajánlom. "Hosszú távon nem érzi jól magát, sokkal többet kell vele foglalkozni, mint egyébként (persze alapvetően mindig sokat kell). Plusz van, akit (jogosan) zavar, hogy kb. sosincs tisztaság. A kutyának szaga van, rosszalkodik, rág, lopkod, ugrál stb. El tudom képzelni, hogy egy nyugdíjas pár tartson otthon egy kicsi szobakutyust, de mást nem nagyon. És itt főleg a panelokra gondolok, vagy társasházakra. Nekem szobakutyám van, de kertes házunk, plusz anyukám már nyugdíjas. Ha nincs otthon a kutyával valaki, akkor nagyon nem érzi jól magát, 8-9-10 órán keresztül 8munka, suli stb.)" http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1383163-miert..
2014. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
10-es voltam*
2014. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!