Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Balatonban fürödhetnek...

A Balatonban fürödhetnek kutyák? Mondjatok még olyan vizeket mondani, ahol lehet kutyát fürdetni!

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb víznek van olyan része ahol fürödhetnek kutyák, olyan rész ahol nincs kialakítva strand. Balaton, Velencei tó, Dorogi tó : mi ezekre szoktunk járni.
2010. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor? :D

Amúgy szerintem lehet

2010. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a nyaralás megszervezése miatt kérdeztem
2010. jan. 27. 13:26
 4/8 anonim ***** válasza:

De jó te már a nyaralást szervezed. Én még azt sem tudom lesz-e miből.

Holt Tisza és holt Duna ágak is vannak ilyenek.

2010. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legtöbb helyen lehet, de csak azokon a részeken, ahol nincsenek fürdőzők. Én a Velencei-tónál élek, és nyaranta a legnagyobb területre nem is viheted be a kutyát, de eldugottabb részekre igen. Ha meg nincs fürdőszezon, akkor akárhová.
2010. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a legtöbb helyen nem, sőt a közterület felügyelet keményen büntet érte

állítolag van kutyás-strand, de nekünk még nem sikerült megtalálni (siófoki vagyok)

mi fehérvár mellé, a fehérvárcsurgói viztározohoz járunk nyáron a kutyákkal fürdeni: szép hely és a kutyák miatt sem cseszegetnek

[link]

olvasd ezt el ...

2010. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Évekig jártunk a Balatonra.Elvileg tilos kutyát a vízbe vinni.Volt olyan ,hogy csak simán sétáltunk a parton és félhangosan megjegyezte egy idős házaspár,hogy 'remélem nem engedik be a vízbe!'De az eszükbe sem jut,hogy a sok tapló simán belepisil vagy belesza..k a vízbe,viszont a kutya ilyet nem csinál.Mi mindig úgy oldottuk meg,hogy olyan eldugott helyeket kerestünk,ahová nem jártak emberek.
2010. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. jan. 28. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!