Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám furán viselkedik,...

Kutyám furán viselkedik, amikor másik két kutya játszik?

Figyelt kérdés
Szinte soha nem kezd el játszani olyan kutyával, aki játékra hívja. Olyankor csatlakozik be időnként, amikor két másik kutya elkezd egymással kergetőzni. Akkor ő is odarohan és mindig ő az, aki kergeti a másikat. De ami még furcsább, hogy ha két kutya úgy játszik, hogy az egyik túl vehemens a másikkal, pl elkezdi kergetéskor csipkedni vagy ledominálni, akkor is odarohan, de nem segít a ledominált kutyának, hanem ő is elkezd vele szemétkedni, és már ketten piszkálják. Persze ilyenkor elhívom és jön egyből, csak nekem ez olyan fura, mert más kutya ilyenkor ha beavatkozik, akkor a bántott fél segítségére megy, nem pedig segít bántani. Ez nem igazi verekedés, félreértés ne essék, de akkor is a kutyának kellemetlen egyértelműen. Ez szerintetek miért van?
2014. nov. 8. 22:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Aha, kár, hogy én nem balhéról beszélek. De hagyjuk, már megszoktam, hogy sosem a kérdésre válaszoltok. Azért kösz.
2014. nov. 9. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!