Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Depressziós a kutyám?

Depressziós a kutyám?

Figyelt kérdés

egyszerűen akármit csinàlok( elvittem hosszú sétára, van társa is akivel szokott játszani, sok szeretetet törödést kap), mégis mintha mindig szomorú lenne, csak néz nagy boci szemekkel és várja hogy simogassam.

amúgy egy kis méretű keverék kutyus ha ez számít. mentett kutyus, nem élt rossz körülmények között de nem volt a család kedvence.


2014. nov. 8. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy beteg? a bágyadtság, a kedvtelenség a legtöbb betegség első szembeötlő tünete? Eszik-iszik rendesen? Nem volt benne pl. mostanában kullancs?
2014. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsesz, a második mondat végére pontot szántam, nem kérdőjelet.
2014. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
27%
lehet hogy a régi család engedte hogy dugjon néha erre nem gondoltál?
2014. nov. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
ha sex kéne neki akkor nem szomorú lenne hanem ingerült ..., te milyen vagy sex nélkül sirsz vagy ordibálsz ?
2014. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

múlthéten voltunk állatorvosnàl az oltàsok miatt. mivel nem tüzel még, nek hiszem hogy hiánya lenne. van társa mint irtam, aki fiú, ha akarnà hagyhatnà magát.

az állatorvos szerint csak ilyen bújós fajta, semmi szervi baja nincs.

2014. nov. 9. 11:55
 6/6 A kérdező kommentje:
eszik iszik, inkább kézből mint a tàlbol.annyira kis esetlennek tűnik, igénylihogy mellette legyek amikor eszik, igy külön esznek.viszont ha idegen jön akkor meg elöjön belőle a házörzö, ugat morog. arra gondoltam hogy esetleg az előző helyen csak ki volt rakva a kertbe, nem volt igazán kontaktus ember és kutya között.. lehet hogy emiatt ilyen?
2014. nov. 9. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!