Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fülöp-szigeteki kengurukutya....

Fülöp-szigeteki kengurukutya. Szerinted?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 27. 17:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
CACIB-on.kutya kiállitás-on.Van CAC ÉS CACIB kiállitás.nemzetközi vagy tenyész szemle is.többféle kategória
2010. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

A második kép tuti számítógép műve.

A kutyák meg szerintem így születtek.

2010. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Akiteki ***** válasza:
96%
Pont olyan átverés, mint a bonsajmacska volt. Photoshop.
2010. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Abból látszik, hogy nem buherált a kép, hogy a hátsó lábaik nem egészen olyanok, mint egy egészségesen születettnek. Izmosabbak, ugróláb szerűen álnak. Amúgy én nem mondanám h élvezik az életet...a hátsó kutya nem tűnik vmi boldognak és egy csomó alapvető dologra nem képesek, csak előreesnének... ja és se nem erszényesek, se nem kenguruk. Csak két szerencsétlen nyomorék.

Szerintem.

2010. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbi vok, egyébként fajtára dingó, kelpie lehet bennük(bár a dingó nem kutya).
2010. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
96%

ÁÁ, hiába nézem, photoshop is lehet és még mindig utolsó vok.

A kengurunak van első végtagja, amin megtámaszkodik ha elfárad, ha legel, lehajol. Nagyon izmos állat, mégis szüksége van a pihenésre. akkor ez a két nyüzüge kutya hogy képes megállni. Á, ez nem igazi.

2010. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valódinak tűnik a kép, bár igen hihetetlen, hogy kutya képes ilyen testi hátránnyal élni. A gazdától sok segítséggel, bizonyos szükségletek speciális megoldásával, esetleg lehetséges...Ha így születtek, alkalmazkodhattak ehhez. A természetben nem élnének, de emberi segítséggel lehet.
2010. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyik kép sem igazi, grafikusnak készülök(photoshop buz.i vok:D), én is tudok csinálni ilyen képeket..

amúgy sem tudtak volna életben maradni...kamu!

2010. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Akiteki ***** válasza:
100%

Nem kérdés, fizika. A súlypontja alapján simán pofára esne.

De ügyes volt, aki elszórakozott a megrajzolással.

2010. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a cikk kamu,attól függetlenól amit írnak benne.

Ha meg nem kamu...ezt hívnánk természetes szelekciónak. Rájöhetne az ember,hogy nem tud mindent megmenteni. A genetikailag selejtes állatot nem kéne szenveszteni. Nekem senki ne mondja,hogy nem fárasztó egy kutyának,a két hátsó lábán állnia. Egyébként meg nem tudom elképzelni,hogy így tudná tartani magát. És azt se mondjáto,hogy ez teljes értékű élet.

2010. febr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!