Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik Jugoszláv Pit bull?

Létezik Jugoszláv Pit bull?

Figyelt kérdés
Egyik haverom azzal etet ,hogy gameness yugo pitje van.De nekem olyan mintha vizsla meg amstaff keverék lenne :D

2014. nov. 8. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szólj vissza, hogy "nekem meg bivalybasznádi kecskefektető pitem van" :D Megnézném a fejét.

Amúgy miért nem kérsz el tőle egy fajtatisztaságot igazoló törzskönyvet? :)

2014. nov. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát amennyiben komolyan gondolja, gondolom a szaporító magyarázta be neki, akitől vette, nehogy rájöjjön, hogy valószínűleg semmi köze a pitbullhoz.

Kérd meg, hogy mutassa meg a törzskönyvét. :D

2014. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
TK az nincs hozza, nem talalta meg a " tenyeszto " -.- :D
2014. nov. 9. 00:57
 4/11 A kérdező kommentje:
De akkor most letezik jugoszlav pit vagy sem? mert en meg soha nem hallottam rola pedig pit fuggo vagyok :D
2014. nov. 9. 00:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem létezik. A haverodat jól átverték. Vett egy keveréket.
2014. nov. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amerikai pit bull terrier létezik.
2014. nov. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kedves tenyésztő,nem találta meg a TK-vét!Ez önmagáért beszél.Az illető egy pénzleső szaporitó,aki olyanokra vadászik mint a haverod!Aki viszont vásárlás előtt nem győződik meg róla,azt nem tudom sajnálni.A tenyésztők 8 hetes kora után ,védőoltással és microchipel ellátva adják el.
2014. nov. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sippara ***** válasza:
82%

A másik fele, amit tegyünk már rendbe:


Olyan, hogy "gameness xy pit" NINCS. Van Amerikai Pit Bull Terrier, a gameness egy tulajdonság, a "game pit" meg megint egy harmadik dolog. Ha ez se neked, se a haverodnak nem tűnt fel, nem pitrajongók vagytok, hanem törpep.*ö*.csű bullakarók. Nem ugyanaz.

2014. nov. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sippar válasza tökéletes!De nem értem,ha valaki kutyát vásárol,az miért nem győződik meg a fajtáról....Minap az OLX -en én is találtam ehez hasonló hirdetést."ROMÁN BLU POINTER eladó akár továbbtenyésztésre is!Törzskönyve nincs,persze nem is lehet mert ilyen fajta pointer nem létezik.Irtam a kedves "tenyésztőnek" küldje el a törzskönyv másolatát az EMAIL-cimemre.A válasz..Sajnos elveszet,de a szülei és itt figy!!!4-x es CACIB,7-x es CAC....és még sorolhatnám.Volt közte olyan ROCF-nyertes!!Nem hallottam soha ilyenről,szerintem nem is létezik.Ezzel csak azt szeretném kiemelni,aki kutyát szeretne és nem tud tenyésztőtől vásárolni"pl-ÉN SEM" az fogadjon örökbe.Ne tömjök a férgek zsebét!
2014. nov. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
És mégis milyen igaza volt, elég fogyatékos vagy.
2014. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!