Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitol nem eszik egy kutya?...

Mitol nem eszik egy kutya? Mitol lehet etvagytalan?

Figyelt kérdés
Van egy masfel eves Bichon maltese kan kutyam es egy par napja nem akar enni ,max nagyon keveset .Ugyanazt a kajat kapja amit maskor is szokott.Az orra langyos ,neha szarazz de nincs lazza(tobbszor is megvolt merve).Jokedve van ,jatszik ,szokdosik ,rendesen kakil es pisil ,de engem aggaszt az ,hogy nem akar enni .Vajon mitol lehet ez?
2014. nov. 9. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ideje lesz elvinni orvoshoz.

Mivel eteted?

2014. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Rendes kutyatappal.Regebb a doki ajanlotta ,hogy adjunk neki neha-neha fott rizset ,fott csirkemellet vagy csirkemajat.Ezeket szokta enni.Rendesen iszik de nem eszik. :(
2014. nov. 9. 16:39
 3/17 anonim ***** válasza:
Csak a tápot nem eszi meg? Szalámit, sajtot xy-ont ha megpróbálod akár kézből is megeszi?
2014. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A tapot egyaltalan nem eszi meg.(maskor megszokta ,mindig ilyet evett ), a "csali " falatokbol 1-2 darabot megeszik kezbol..
2014. nov. 9. 16:48
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha leteszel eléje egy tál sajtot/húst akkor felfalja vagy azt is ott hagyja?
2014. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Epp most felvagtam neki egy szelet sonkat es odaadtam neki.Csak 2 falatot evett meg .
2014. nov. 9. 16:56
 7/17 anonim ***** válasza:
Beteg
2014. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A "rendes kutyatápnak"neve is van esetleg?
2014. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
van neve ....Royal canin
2014. nov. 9. 18:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék tápot váltani.Nem mindig a reklámozott méregdrága táp a legjobb.
2014. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!