Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó a farkát teljesen maga...

Tacskó a farkát teljesen maga alá huzza. Beteg?

Figyelt kérdés
Vettem egy tacskót ami 1 éves lány kutyus.És már egyszer lebabázott,a nyár ősz folyamán.Viszont elég soványka,a horpasza be borda alatt nagyon be van esve./de ezt tudom élelemmel korrigálni/.Viszont a fő kérdés hogy a farkát teljesen maga alá huzza,és sosem csóválja.:( Van másik tacsink is ,ő sosem csinált igy,hogy maga alá huzza a farkát,de teljesen :(Mi lehet az oka?Beteg?
2014. nov. 9. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ja, nem tudtam, hogy szakértővel van dolgom!


Nekem meg azt hazudták, hogy egy kutyának irányított, fegyelmezett séta szükséges, falkában, új helyeken, az új ingerek miatt, és a kutya gazda kapcsolat kialakulása miatt.


Ha én tudtam volna, hogy az is megfelelő mozgás, mint a sitten a raboknak, hogy ugyanarra az udvarra kizavarják őket minden nap, nem bajlódtam volna ennyit sétáltatással.


Na, majd kipróbálom!

...vagy nem.

2014. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Figyelj utolsó.Faluhelyen annyi kóbor eb van,ha én kiviszem az utcára sétálni,a cigók által tartott ebek amik kóborolnak folyamatosan támadnák a kutyát.Önkormányzat semmit nem tesz ez ellen.Ugyhogy hiába a butaság..
2014. nov. 9. 20:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Már mióta butaság az, hogy az ember foglalkozik a kutyájával? Akkor minek neked kutya? Mert cuki, mikor felugrál rád? Fantasztikus, megint egy felelőtlen idióta, aki szerint a lánc, a kennel pont elég egy VADÁSZ kutyának! Akinek munka kell, mozgás és a gazda! Én is falun lakok, itt is rengeteg a kóbor kutya, de megoldom! Elkergetem őket, és mindig van nálam paprika spray is. Ez nem kifogás, hogy a kóbor kutyák miatt inkább nem kiba..od a kertbe és majd ha eszedbe jut, esetleg megnézegeted, a haveroknak meg eldicsekedhetsz, hogy még egy kutya került a kert végébe.
2014. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Biztosan velem van a baj, de minek kellett neked még egy kutya???
2014. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!