Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit diétás tápról vélemény?

Brit diétás tápról vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretik a kutyák? (Úgy is ezt kapná ha nem igazán van oda érte, csak az még plusz pont lenne) Székletük jó? Fokozott mozgás mellett használ is?
2014. nov. 9. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi értelme van a diétás tápnak? Sose értettem, egyszerűen kevesebbet adsz neki a normál tápból és meg van oldva.
2014. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Brit Care Lamb&Rice Junior Large Breed-del etetek. Az enyém szereti, főleg amikor frissen bontott a zsák, és finom illata van.

A kukoricát tartalmazó tápoktól ment a hasa, ezért váltottunk erre. A széklete sötétebb, és formáltabb lett.

Most a hűvös idővel kicsit emeltünk az adagján, mert látszott rajta, hogy igényli, de a zsákra írt mennyiség teljesen jó. Lazacolajat kap a szőre-bőre miatt mellé pluszban.


Ami egyetlen dolog, hogy a webáruházakban időnként készlethiányos, így mióta fixen ezt eszi, egyszerre rendelek több zsákkal, és így nem fogyunk ki :)

2014. nov. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. nov. 10. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim lassan egy éve eszik a Brit Light tápját és sikeresen fogynak. Persze emellett szükséges a rendszeres mozgás, de ez egy hihetetlenül jó táp. Megfizethető és szeretik is. Nem úgy, mint ezelőtt a Pro Plan-t, vagy az Acana-t. Abba beleszagoltak, aztán rám néztek, mintha csak azt mondanák, hogy "Ezt edd meg te..."
2014. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi már több mint egy éve eszik, mert tavaly júniusa óta vesszük ezt nekik.
2014. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az enyém sem szereti a Pro Plant de nem ezért váltok, hanem diétásat keresek meg a Pro Plantól székrekedése volt. :D
2014. nov. 11. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:
A Pro Plan-ból is van diétás. Kb. 3 kilónyit tudtam belé könyörögni belőle...
2014. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!