Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan legyek én a falkavezér?

Hogyan legyek én a falkavezér?

Figyelt kérdés
Mi alapján dönti el egy kutya, hogy ki a falkavezére? mit kell ahhoz tennem, hogy egy 4 fős családból engem válasszon? Én tanítok neki dolgokat ez elegendő? még csak 10 hetes, szóval szerintem időbe kérdezem de mindent tudni szeretnék mire figyeljek!
2014. nov. 10. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A kutya nem nem dönt, meg nem választ. Egyszerűen az lesz felette a rangsorban, aki úgy viselkedik, mint aki felette van a rangsorban. Ez nem egy darab falkavezért jelent, hanem ideális esetben az egész családot.

Olvass utána a témának alaposan, meg nézz ki egy jó kutyasulit.

2014. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Itt tudsz róla olvasni, elég sok mindenre kell figyelni, sokat kell vele foglalkozni. A kutya fajtájától, vérmérsékletétől és nemétől is sok minden függ ebben az esetben. Ha a kutya erősebb, makacsabb természetű, mint te, akkor lesz egy pár meccs közöttetek, de ha kitartó vagy ,akkor sikerülhet. 4 hónapos korában próbálja meg inkább átvenni a vezetést, de addig ha jól csinálod a dolgokat, akkor nem lesz vele gond.

2014. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!