Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kutya hogy viselke...

Németjuhász kutya hogy viselkedik a családjával? Megbizhato? A kutyátok megvédene titeket?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik legmegbízhatóbb, legintelligensebb kutya, ezért is használja a rendőrség valamint az egyik legnépszerűbb kutya a világon.
2014. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hali.:) nekem egy 7éves németjuhász keverék kutyusom van nagyon tanítható és ragaszkodó kutyus nagyon mozgékony és játékos mindig mindenkit hazavár és szomorú ha elmegyünk..nagyon imádom.:)és igen biztos megvédene már volt rá példa.:) 15/L
2014. nov. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom:) En 14/L

Varom a tovabbi kommenteket!

2014. nov. 11. 17:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdésed alapján elég tapasztalatlan kutyás vagy, így én semmiképp nem ajánlom.

A németjuhász egy munkakutya, nem elég neki, hogy családi kedvencként van tartva. Egy németjuhásznak a munka az élete. Ha ezt nem tudod megadni neki nagyon sok bosszúságot tud okozni unalmában, könnyen a fejedre nőhet.

Németjuhászt csak az vegyen, akinek van elég ideje (napi szinten legalább 3 óra aktív kutyázás) és pénze kutyázni (pénz a sulizáshoz kell, mert Te nem fogod tudni lefárasztani). Ha ezek adottak, és valaki ezt vállalja akkor egy nagyon jó kutya. Megbízható, de nem a tipikus családi kutya, inkább egy emberes.

2014. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokat számít, milyen vonalból született. Vannak köztük valóban a fajta remek példányai és vannak, amelyek az életben nem védenének meg senkit . Ezért kell megfontoltan , jól kiválasztva a szülőket,vásárolni német juhászt.
2014. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es koszonom, ezekkel mind tisztaban voltam eddig is, es nem vagyok tapasztalatlan kutyas, mar a 7. kutyank lesz.
2014. nov. 12. 07:10
 7/8 anonim ***** válasza:

14 évesen a hetedik kutya? :)))))))))))))))

nagy nálatok a rotáció. :)))

2014. nov. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat.. Mi ilyen "kutyas" csalad vagyunk!:D
2014. nov. 12. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!